SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Narazie to zjadlem obiad, pojechalem na zakupy z zona, pozniej silownia, wrocilem, kapiel i teraz usiadlem do kompa, pisze obrazowo bo widocznie nie zdajesz sobie sprawy ze nikt tu nie siedzi 24h na dobe

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 960
Nie ważne miałem tylko kilka godzin na to by się dowiedzieć i oczywiście na sfd odpowiedzi nadal nie uzyskałem wiec pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
My rowniez pozdrawiamy.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Napisz ankietę bo do świąt Bożego Narodzenia nic ci nie odpisza a jaja do tej pory poodpadaja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 960
Po hcg juz działają i trudno mi na tym smart fonie z ankieta się bawić tym bardziej ze dziś od 8 do 8 w robocie 24h ale już zdążyłem 40 wziąć po prostu odpowiedzcie czy tak będzie dobrze jak zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 960
Wiek 24
Wzrost 181
Staż 4 lata
Ilość cykli saa 1
Ostatni cykl cypio 12 tyg 300 mg e6d
Ramię 45
Klatka 129
Talia 93
Udo 65
Ppm 2300
Cel masa

Klatka 140 kg
Przysiady 125 kg
Martwy 195
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jesli chodzi o dawke tamo to bedzie dobrze 40mg poleciec przez tydzien, nawet 2 tygodnie i kolejne 2 tyg po 20mg,
ale czy to Cie odblokuje to juz wrozenie z kart, clomid napewno bylby skuteczniejszy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 960
Waga 95
BO 18%

To na co mam czas w tym momencie i pamiętam wypisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 960
Właśnie chciałem clomid ale się skończył zobaczymy na razie po hcg wszystko gra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 960
Miczelx czemu myślisz ze może nie odblokować? Tami ponoć lepszy od clomidu a 40 mg tamoksyfenu odpowiada 150 clomidu ponoć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś nowego susta plus

Następny temat

Tussipect

WHEY premium