SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od poniedz. 6.02.12 Rusza Akcja P 2012 :)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Moi drodzy zatem kilka spraw podsumowujących zgodnie z tym co ustalilismy w poście gdzie prowadzilismy małą debatę na temat co i jak.
Puki co w naszej zabawie pod szyldem Iron Horse
dzienniki będą prowadzić:

Damian
Paweł Ski....
Martius_W czyli Marcin
i tajemnicza A.M :)


W późniejszym czasie pewnie jeszcze ktoś dołączy za pewne:
Kika kwestii podsumowujących:

- zaczynamy w poniedziałek wtedy załóżcie posty z Nickiem a potem
.... Akcja P. 2012 z Iron Horse
-napiszcie coś o sobie czym sie zajmujecie co robicie co lubicie itp itd.
wrzućcie w miarę możliwości fotki, pomiary treninig dietkę cele założenia plany wszelkie informacje jakie uznacie za istotne
-co miesiąc czyli 3 razy zrobicie pomiary kontrolne spostrzeżenia itp.
- Arkusz do wpisów jak tylko otrzymam wyślę do was lub zamieszczę tutaj, wpisy możecie robić codziennie lub 3 razy w tyg to już od was zależy tak aby było ciekawie :)
- Ze swojej strony liczę na ciekawe przepisy kulinarne co jakiś czas ze sposobem wykonania i fotkami sam też na pewno coś bede wrzucał
moze jakies filmiki instruktarzowe uda nam sie zrobić:)
moze jakaś konfrontacja w jednym z klubów czasami w końcu 3 z was czasami mnie odwiedza w GRavitanie :).
- Nie jesteście świeży w temacie dzienników i wiecie "co z czym sie je" więc nie mam co wiecej pisać.
- Nic nie narzucamy odgórnie wiec dzienniki na pewną będą się różnic tak jak i treningi na co zresztą liczę.
- Odezwę się też do znajomych z innych działów z prośbą o zajrzenie czasami do nas wsparcie zarówno merytoryczne jak i mentalne :).

Powodzenia zatem!
a Hardcorowy koksu niech będzie z wami :)





Zmieniony przez - Marcin4_ w dniu 2012-02-01 09:33:44

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2278
Witam, powoli zaczynamy ze startem. Chciałbym od siebie dodać, że niezmiernie się ciesze, że jest aż tylu chętnych. Proszę Was abyście potraktowali sprawę poważnie, ponieważ możemy tutaj wiele rzeczy się dowiedzieć, czy też przekazać innym. Będziemy tutaj wraz z Naszym teamem zaglądać i prowadzić wraz z wami dziennik. Będzie zaglądało tutaj sporo ludzi obeznanych w temacie, więc możemy wszyscy tylko na tym skorzystać. Zachęcam do umieszczania filmików, czy też do zadawania pytań, ponieważ Marcin jak i kilku innych instruktorów chętnie pomogą :).

Tutaj przedstawiam szablony wypisek, więc fajnie by test się zaczynał od szablony IH :



Pierwszy post jest informacyjny, przedstawia daną osobę, więc umieszczamy w nim pokrótce informacje o nas :



(staż,cel itd.)



(wiadomo, dieta to dieta - umieszczamy plan mniej więcej co zamierzamy jeść i ile)





(plan tygodniowy - np. pon siłownia + basen , wt krav maga itd.)



(zdjęcia naszych sylwetek w kilku pozach, potem zobaczymy na końcu testu co nam wspólnie udało się osiągnąć :)


Każda kolejna wypiska powinna zawierać :










Zmieniony przez - Golden4 w dniu 2012-02-01 21:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
no i zaczyna się :)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
fajnie to wygląda, podoba mi sie. Puki co w poniedziałek zaczynamy będą 4 dzienniki. Nie wykluczone że potem dołączy do nas jeszcze ktoś ale nie chce zapeszać :) Ja spróbuje zacząć prowadzić dziennik od marca a puki co będzie sporo pracy przy tych więc nie za bardzo miałbym kiedy :( Zresztą kontuzja nie za bardzo pozwala mi poszaleć do tego za niedługo rusza sezon kosza kolejny teraz całe szczescie było troche wolnego wiec sporo sie dzieje do tego praca i sedziowanie wiec nie chciałbym robić tego niechlujnie a zresztą na pewno będę sie przewijał na niektórych filmikach i fotkach min z ważenia i pomiarów 3 panów, niestety pani dość daleko ale tez nie wykluczone ze damy rade sie spotkać :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
i będzie fajna niespodzianka z wspólnego treningu na miły początek :)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2278
Ja postaram się po sesji (od marca) również dołączyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Bede zaglądał i dopingował , może usłużę wiedzą w miare możliwości

może kiedyś z wami uderze ale u mnie akcja MATA

POWODZENIA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
Marcinie jutro mogę podejść już na centrum ?:)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 829
Jutro wieczorem zamelduje się w Gravitan'ie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
a z tego co słyszałem w środę widzimy się wszyscy tam :)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 829
Też tak słyszałem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test wód źródlanych

Następny temat

Przygotowania do Amateur Strongman World Championships 2012 - Bartłomiej Bąk

WHEY premium