SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki z Ameryki szybciej niż u Cyberpakera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jak w końcu zamawiał ktoś i jest zadowolony czy nie, o ile taniej niż u cyber..
Ja kiedys próbowałem zamówić ale nic z tego nie wyszło wypełniłem formularz i niby wszystko OK ale nic nie przyszło z konta też nic nie potrącili?????

Masa'kra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tyz poprosze adres [email protected]
dzieki

Vigueur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Nie wierze ... niektorym to chyba na oczy padlo .. albo nie czytaja postów ... ostatni raz adres podany zostal przez Cyberpakera kilka postow wyzej ....



REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
HEHEHEHE

POWIEM TAK CYBER ZAMKNĄŁ CHWILOWO BIZNES ZAMÓWIŁEM SOBIE WHEYA I BIDONIK ZE STRONY PEWNEJ FIRMY.KOSZT SUPLEMENTU I BIDONU 35 USD .OK ,A TU UPS AMERYKANSKI POLICZYL SOBIE ZA DOSTAWE 115 USD PLUS ODPRAWA CELNA 137 ZŁ ,ZNACZKI NA UPOWAZNIENIA DO ODPRAWY 15 ZŁ CZYLI KUPIŁEM NAJDORŻSZĄ SERWATKE NA ŚIWECIE I WY MÓWICIE ,ŻE CYBER MA DROŻEJ,A NAWET JAK MA CIUT DROŻEJ TO MAM W DUPI.E KUPOWANIE I TRZESIENIE GACIAMI CZY MI CŁA CZY CZEGO INNEGO NIEDOWALA,ALE TO WASZ WYBÓR
AHA A JAK TO JEST Z TYM ZANIŻANIE WARTOŚCI RACHUNKÓW ,O TYM NIKT Z KUPUJĄCYCH NIE WSPOMNIAŁ
POZDRAWIAM

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
FabioBB ... kurcze miales pecha ... ja jestem po trzeciej dostawie zamowienia ze strony netrition i zero problemow .. koszt przesyłki nigdy nie przekroczył 25 USD (lotnicza), zero cła za kadzym razem (na moja prosbe netrition podaje na opakowaniu koszt ponizej 40USD, a wtedy cla nie ma) , dostawa w 5 dni (najdluzej) no i zasadniczo wychodziło mnie taniej o jakies 25 USD ... a to roznica jest ... nawet dla samej zasady .....


... nie kalkuluje sioe zamawiac duzych opakowan, bo im towar wiecej wazy tym wiecej placisz ... ja np zaopatruje sie w whey w Polsce ... ale juz kreatyne, ph i taki tam za oceanem

REDRUM it's my not recommended behavior

Zmieniony przez - Redrum w dniu 2002-08-26 09:25:51

Zmieniony przez - Redrum w dniu 2002-08-26 09:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
TERAZ TO JUZ WIEM ,WHEY WAZYL 5LBS. I MI DOWALILI ZA TO SPORO KASY.I OD TEJ PORY BOJE SIE ZAMAWIAC Z TAKICH FIRM ,A TERAZ JAK JEM TEGO WHEYA TO CZLOWIEKU EFEKTY MUSZA BYC PIORUNUJACE ,ZA TAKA KASE TO SAM WIESZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli można to ja też proszę o adres tej strony. Dzięki.
[email protected]

Sopelek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rowniez poprosze o ten adres z gory dzieki raczek89o2.pl

raczek89
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
ja ******l ludzie!!!!!!! adres jest podany na pierwszej stronie w 8 od gory wypowiedzi!!!!!!!!!!!!! dla ulatwienia dodam ze napiasal to Coolbart i wystarczy dopisac www

TAK TO O TEN ADRES WLASNIE CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie juz nic nie zdziwi.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy bialkowe

Następny temat

anabolic amino 2300, a perfect amino pq

WHEY premium