SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena cyklu + pytania do odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Taaa...coś czytałem właśnie, że jak ktoś dużymi igłami wali, to zostaje w strzykawce.
Mnie jeszcze zastanawia jedna rzecz. Skończyłem drugą butle propa i w obu przypadkach wystarczyło na 9 strzałów (w sumie to 8 i w 9-tym nie wchodził 1ml, tylko 0,8 ml) a logicznie rzecz biorąc powinno wystarczyć na 10. Zastanawiam się, czy to kwestia tego, że wydaje mi się, że naciągam 1 ml, a mogę naciągnąć 1,1 ml lub też tego że coś może zostać w strzykawce (ale w sumie przed zdjęciem igły do nabierania odciągam tłoczek), czy może po prostu jest niedolane?

Dzięki za odpowiedź odnośnie HCG :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Moze byc nie dolane a moze byc i kwestia ze nabierasz wiecej...ja zawsze biore 0.9 nie wiem czy dobrze mysle ale przeciez jeszcze cos w szyjke wchodzi lub mozna by bylo brac igla do gory i wtedy rowno 1cm....ja biore teraz dece i suste naraz po 1cm i w butli wiecej jakos mi deki zostalo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
W sumie faktycznie nie wziąłem pod uwagę chociażby tej szyjki, a z tego co widziałem to skala się zaczyna dopiero za szyjką. Teraz też akurat zacząłem inną firmę, więc zobaczę jak to wygląda.

HCG jak wbiłem we wtorek, to środa, czwartek i dziś to jest jakaś tragedia. Jak do tej pory budzik dzwonił to ja od razu na nogi, to od tych 3 dni zwlekam się jak jakiś trup. A mięśnie trenowane na poprzednim treningu, też ostro dają o sobie znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Dopiero mam exe, więc od razu zrobiłem badania:
estradiol 176 norma 7,63-42,60
prolaktyna 542,6 norma 86-324

Jaką dawkę exe polecacie? Prolaktynę już teraz zbijać biorąc pod uwagę, że cykl będę kończył gdzieś pod koniec maja? Miałem już ją podwyższoną przed tym jak wchodziłem na cykl i ogólnie wtedy libido było bardzo słabe - w sensie po prostu mi się nie chciało, bo fizycznie nie było problemu. Od samego początku cyklu libido jest wystrzelone w kosmos. Od tych 3 tygodni czuć trochę obniżenie plus mega osłabienie i niechęć do wszystkiego, ale strzelam że to pewnie kwestia właśnie wysokiego e2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym estro na Twoim miejscu zbił bo strasznie jest wystrzelone. 25mg/ed (cztery dni pod rząd) później co 2 dzień 1/2 tab 12,5mg i po dwóch tygodniach na badania jak masz cabaster to zarzuć 1/2 tab/ed5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Ok, dzieki za pomoc. A nie bedzie to mialo sensu jesli zrobie tak jak piszesz i po 2 tygodniach pociagne do konca cyklu 1/4 tabletki. Tzn pod koniec cyklu zrobie badania czy wszystko jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
W poniedziałek ponownie robiłem badania. Mam teraz takie wyniki:
estradiol 114,8 norma 7,63-42,60
prolaktyna 228,1 norma 86-324

Na prolaktyne nic nie brałem a exe stosowałem tak jak pisał Strong_Test. Najpierw 4 dni po 1 tabs, a potem co 2 dzień 1/2 tabsa przez 2 tygodnie. Po tym czasie brałem 1/2 tabsa e7d przez te 2 tygodnie. Do końca cyklu mam jeszcze 3-4 tygodnie i wbijam aktualnie 1,3 ml e2d propa i 30mg winstrolu. Skoro e2 słabo spadł (lub znowu go wybiło przez te 2 tygodnie jak leciało 1/2 tabsa e7d) to zostawić dawkę 1/2 tabsa e2d lub e4d do końca cyklu i przed końcem znowu zrobić badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1/2 exe raz w tygodniu? Czemu? To za mało. 1/2 co 3 dni a nie co 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Ok, to spróbuję co 3 dni i zobaczę jak to w badaniach wyjdzie. A prolkę czemu zbiło? Przed cyklem miałem niecałe 500, potem ponad 500, a jak zacząłem brać exe, to spadło do widełek. Była wybita przez estradiol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możliwe, nim dasz co 3 dni poł to daj 2 dni po całej tabletce. Bo nie potrzebnie zmniejszałeś do 1/2 week
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 20 tyg

Następny temat

Dnp

WHEY premium