SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena cyklu + pytania do odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
A jeszcze mozecie powiedziec jak wyczuc np podwyzszony estradiol czy prolke? Wiem ze to pewnie kwestia indywidualna, kto na jakim poziomie czuje sie dobrze ale mniej wiecej sa pewnie stale objawy tego? Pytam oczywiscie o kwestie psychiczne, bo o sutkach sie juz naczytalem :) Zmeczenie, brak libido, brak checi to moga byc jakies objawy czy po prostu badania prawde powiedza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gorsze samopoczucie i ciśnienie wywala w górę u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Będę zaraz kończył 5 tydzień cyklu i mam 3 pytania:
1. HCG można bić obojętnie w jaki dzień? W sensie nie ma różnicy, czy je wbijam w ten sam dzień co propa, czy w następny?
2. Mimo, że ludzie piszą, że HCG można bić w brzuch, to jednak lepiej dać go domięśniowo?
3. Jak nie mam wyników badań, a czuję suty, to dać exe? Zresztą widzę że zmienia się ich kształt i robią się większe. Jeśli tak to w jakiej dawce? 0,5 tabsa na dzień?




Zmieniony przez - tororosso w dniu 2016-03-04 15:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
1. Bez roznicy
2.daj tak jak pisza a nie kombinujesz
3.szkoda Ci 30zl na badanie?
Edit pkt 3 rownie dobrze to moze byc lipo


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-03-04 15:52:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na podstawię badań dobierasz dawkę exe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
kamilplnk
1. Bez roznicy
2.daj tak jak pisza a nie kombinujesz
3.szkoda Ci 30zl na badanie?
Edit pkt 3 rownie dobrze to moze byc lipo



Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2016-03-04 15:52:17


1. Ok, dzięki.
2. Nie kombinuję, tylko są różne opinie na forum, więc wolę dopytać. Ale jeśli w brzuch to dzięki.
3. Tu nie chodzi o to czy mi szkoda, czy nie. Po prostu pytam. Ale ok oczywiście zrobię i wrzucę.

Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
2.bo mozesz zrobic i domiesniowo bez roznicy ale po co sie kloc niepotrzebnie?a insulinowka nic nie czuc
3.badania podstawa bo nie wiadomo ile wzroslo i jaka dawke dobrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Akurat kłucie mi się podoba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Mam jeszcze jedno pytanie co do HCG. Trochę już po fakcie, bo wydawało mi się to logiczne, ale widzę, jakieś tematy z 2011 i 2012 roku, gdzie samo rozrabianie jest opisane zupełnie inaczej.

Mam 2 flakony. Płyn nabrałem w insulinówkę 1 ml i wpuściłem do flakonu z proszkiem. Powtórzyłem czynność kilka razy, żeby się dobrze rozpuściło. Na koniec nabrałem całość do insulinówki, nałożyłem tę igłę z zestawu i wbiłem połowę, czyli 0,5 ml w brzuch pod skórę.

Widzę natomiast tematy, gdzie miało być to rozpuszczane np. w 5ml soli fizjologicznej i nabierane do dużych strzykawek itp itd.
Czy wtedy była inna metoda rozpuszczania? Czy po prostu ja coś sknociłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Niepotrzebnie powtarzales czynnosc bo to idealnie sie miesza ;) no jak np ktos bije domiesniowo i normalna igla i strzykawka to ciezko by bylo ten cm podzieloc na 3razy bo tak niektorzy bija wiec dodaje sie soli i masz np 3cm i wtedy latwiej :) ale dobrze zrobiles spokojnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 20 tyg

Następny temat

Dnp

WHEY premium