SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1199

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19 lat

Waga

76kg-78kg

Wzrost

168 cm

Cel treningowy

Siła, Masa

Staż treningowy na siłowni

8 miesięcy

Uprawiane inne sporty

Piłka Nożna okazyjnie, Będzie bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztangielki ,2 sztangi, drążek, ławeczka prosta jak i skośna

Dieta

Patrze co Jem , Staram się jeść dużo

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

Split Każda partia raz w tygodniu.

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad: 80kgx12, MC: 88kgx12 , ławeczka 78kgx12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1503
Wstawiłem pare fotek oceńcie jeżeli jesteście w stanie powiedzcie jakie partie i jak bym mógł poprawić. Aktualnie masuje mam w planach jeszcze rok przynajmniej. No chyba że zgrubne za bardzo przez lato będę biegał ok. 40 min 3 razy w tygodniu chce mieć ok 80 kg koncentrując się na sile. I Pytanko o nogi wszyscy mi mówią że mam przestać. Już mam problemy z zakupem spodni bo w pasie mam mało a 64 w udach. plan na nogi wygląda tak. Co polecacie? Symetria też jest bardzo ważna :/ a nogi się troche zabardzo wyrużnają :/

Wykroki z obciążeneim 24 x 40kg (4 serie)
Przysiad Przedni 12 x 50kg (4 serie)
Przysiad tylni 12 x 80kg (4 serie)
Uganianie nóg z Hantelką 12x5kg (4 serie)





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
ja bym zredukował bo tłusto, a nogi wcale nie są duże, masz dysproporcje siłowe między nogami a klatą

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1503
zaczynam ogarniać powoli tajemnice redukcji ale chce jeszcze ćwiczyć tak jak ćwiczyłem do tej pory Przez lato będę biegał więc trochę tłuszczu powinienem spalić. To co mam robić by wyrównać te dysproporcje? jakiś plan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1503
no klatka wygląda słabo ostatnio czytałem ten art?? wypróbować go? https://www.sfd.pl/CYKL_PRIORYTETOWY_:_KLATA-t289833.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17114
chodzi o to ze podnosisz na przysiad tyle samo co na klate, a przysiad powinnien byc dużo silniejszy tak samo mc, aeroby koniecznie dorzuć , nie rób żadnych priorytetów na klate teraz bo nie ma sensu, po prostu normalnie ćwicz a z czasem się wyrówna, pilnuj techniki i nie jedz syfów

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Cel Rzezba

WHEY premium