SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Objawy bulimii (POMOCY)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
zdjecie jutro moge wyslac na priva, bo dzisiaj nie mam jak zrobic...
jadlem wszystko na co mialem ochote, nic nie zwracalem, a od rana bylo to tak:

Śniadanie: 2 miski płatków z mlekiem (płatki ryzowo-pszenne ok. 120 g)
3 kromki chleba razowego + szynka z indyka

W szkole: 2 jabłka, kanapka z chleba razowego i szynki z indyka

W drodze do domu: bulka razowa z pasztetem ;p

Obiad: Piers z kurczaka na parze (ok. 4 kawalki) + ok. 150 g buraków

Potem zjadłem jeszcze kremówke, a teraz jem 4 albo 5 miskę płatków (ryzowo-pszenne) i ciagle jestem sakramencko glodny... ale wmawiam sobie, ze lepsze te platki niz chipsy (ktorych kiedys potrafilem jest 2 paczki wieczorami, teraz juz wogole)

początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
a i dodam jeszcze ze plynow przyjmuje codziennie BARDZO duzo, az wydaje mi sie ze za duzo. Pije ok. 3-6 l dziennie wody niegazowanej... czy to niezdrowo ? czy wrecz przeciwnie ?

początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
po ktorejs misce platkow znowu wyrzygalem troche ;/ pomocy

początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No, a gdzie organizm ma zmagazynować tyle jedzenia, jeżeli na raz wcinasz 4/5 misek płatków? Chcąc nie chcąc, jest to duża ilość WW i ogólnie pożywienia, brak miejsca w jelitach = kończy się wymiotami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
Dlatego proszę o ułożenie jakiejś podstawowej diety na której mam bazować, bo będe się miał czego trzymać.

początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Powiem tak. Musisz poczytać te tematy podwieszone, bo nikt Ci nie ułoży diety od podstaw. Musisz poczytać, policzyć ile powinieneś spożywać kcal, i jeżeli trenujesz na siłowni, albo jakiś sport, to dodać odpowiednią nadwyżkę kaloryczną. Potem rozbić sobie to na posiłki, i rozpisać produkty z obliczeniami. Wszystko znajdziesz w tematach podwieszonych. Jestem pewien, że Ci się uda to zrobić, i ułożyć dietę, bo jeżeli tego na prawdę chcesz, to co to za problem poświęcić 2-3 godziny ? Nikt nie wie co Ty lubisz jeść, co Ci smakuje, a co nie. Mogę Ci dać wskazówkę, że te płatki co jesz, to są do bani i powinny iść out. Popatrz, wrzucisz do miski 100 g owsianych, dodasz sobie trochę bakalii, albo wkroisz 2 mandarynki, posypiesz kakao (kakao to oczywiście mam na myśli te naturalne) i zalejesz np. kubkiem maślanki. Spróbuj i napisz mi jutro jak Ci smakowało. Ja to jem już dłuuugo i mi się nie nudzi ! Daj coś od siebie, a i My Ci pomożemy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
Owsiane bardzo lubię, tylko nie chce mi się ich gotować.. Kiedy zaleje je wodą, a potem dodam troche mleka, to już nie są takie dobre.. Podesłałbyś jakieś sposoby ? tu albo na priva, z góry dzięki

początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nikt nie karze Ci ich gotować. Ja robię tak, że wsypię wybraną przeze mnie ilość owsianych do miski, dodaję ze 2 łyżki kakao, zalewam kubkiem maślanki (250 ml), zamieszam i zostawiam. W między czasie sobie kroję w kostki 2 mandarynki, dodaję trochę orzechów, czy tam bakalii, wrzucam i znów zamieszam. Od zalania owsianych maślanką mija jakieś 10, góra 15 minut i uwierz mi, że zdążą się namoczyć. Mi smakuje i takie śniadanie mogę jeść przez kilka kolejnych miesięcy : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
W sumie to nie wiem czemu sie uczepilem tak tego gotowania :D wydawalo mi sie jakos podswiadomie, ze musze je ugotowac ;p W takim razie wielkie dzieki za info, postaram sie ulozyc jakas wstepna dietke jeszcze dzisiaj, jakos pod wieczor i licze na poprawienie. Co do tego co lubie jesc, to lubie wszystko :D wiec z tym nie ma problemu

początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
s.m.p.a.
Proponuje zacząć przy tej wadze i tym metaboliźmie od 2600kcal i trzymać się tego przez 2 tyg stale unormuje się wtedy bedziesz coś mógł ze sobną zrobić ułóż do tego diete i zacznij walczyć z tym gównem bo potem moze byc z Tobą kiepsko!!!

białko daj na 1,8g
tłuszcze 1,2g reszta ww


zastosuj się do tego. On wie co pisze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu.

Następny temat

Dieta na redukcje do oceny

WHEY premium