SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Objętość jąder - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 55 dni Przeczytanych tematów 236
Byłem u 3 endokrynologów z powodu objawów hipogonadyzmu przedpokwitaniowego/eunuchodizmu(https://www.sfd.pl/Hipogonadyzm__pomoc-t1227343-s3.html#post-20211011)
Moje wymiary jąder to
prawe: 40 x 22mm
lewe: 40 x 20mm
o ile dobrze wyliczyłem objętość to wynosi ona około 10ml.
W internecie czytam że prawidłowa objętość to minimum 12 ml a poniżej to już nawet dysgenezja. Każdy z tych 3 lekarzy stwierdził że jądra są w normie. Oni mają rację czy trafiłem na jakichś konowałów? Oczywiście byłem u nich z USG, oni po przeczytaniu wymiarów stwierdzili że są w normie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12163 Napisanych postów 160718 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235602
witaj.
Mysle, ze jest to juz tematyka specjalistyczna ktora przekracza mozliwosci forum sportowego :) bys musial poszukac moze info na forach dla enrodgrynologow lub urologow. Forum medyczne, gdzie beda np zweryfikownai lekarze udzielali informacji medycznych itd.
My tutaj bardziej zajmujemy sie tematyka bolu miesni pod treningu, czy jak ktos przeciazy stawy poprzez zbyt intesywne treningi :) Twoje problemy sa dosc juz skomplikowane i wymagaja wiedzy specjalistycznej, a z tego co sie orientuje na forum nie mamy zadnego lekarza

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6338 Napisanych postów 76378 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 756838
Przede wszystkim założyłeś już jeden temat w tym kierunku i jego sugeruję się trzymać. Nie widzę sensu w powielaniu tego samego ponownie. Ten temat jest więc do zamknięcia.

W jaki sposób wyobrażasz sobie pomoc z naszej strony? Trzech specjalistów postawiło Tobie diagnozę, że wszystko jest w porządku. My z kolei mamy stwierdzić, że jednak nie jest? Patrząc po tym co piszesz i jak bardzo szukasz u siebie choroby, najlepiej będzie jak udasz się do psychoterapeuty aby porozmawiać z nim na ten temat.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Choroba Bergera - suplementy

Następny temat

Niski poziom testosteronu

WHEY premium