SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O suplementach diety. Co tak na prawde dziala?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OMFG







Ludzie odkrywają, że więszość supli to walenie w bambus.









Szok.
Jak to było w koksie po polsku: "Dzięki tym jeleniom zbieram na nowego mercedesa".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tego nie neguję; link jednak nie spełnia wymogów formalnych tego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darek, akurat dla mnie też ten artykuł jest na poziomie onetu albo wirtualnej polski i jak najbardziej nie ma tutaj miejsca. Smieszy mnie po prostu, że ktoś znalazł coś, gdzie jest napisane, że suple nie działają i jest w wielkim szoku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A to się z Tobą teraz zgadzam w 100 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Nigdzie nie pisalem, ze jestem w szoku, raczej bylbym zszokowany gdyby sie okazalo ( co sie nie stanie ), ze suplementy przynosza korzysci warte przeznaczonych na nie pieniedzy. Wy dwaj chyba w ogole nie zrozumieliscie, moj post to nie jest artykul i nie mial miec takiego charakteru, kto wpadl na pomysl, ze napisalem artykul? Wasz blad, nie moj, ja artykulu nie pisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A ktoś mówi, że coś napisałeś? Pseudoartykuł = link, który wrzuciłeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Dlaczego pseudoartykul? Odwoluje sie do strony australijskiej, gdzie z kolei mozna zajrzec w podsumowania przeprowadzonych badan, wiec pewne podstawy to ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No to te podsumowania badań są być może warto cokolwiek, ale nie ten polski gniot.

Gdzie tu są badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Ta polska strona opiera sie na tej australijskiej, zajrzyj tam a zobaczysz, ze jest to w zasadzie tlumaczenie jej najwazniejszych tresci. Niezly z Ciebie napinacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A z Ciebie tłumok. Mówię, że polskie to gniot, o oryginale powiedziałem, że "być może (jest) wart cokolwiek". Oznacza to, że polski "artykuł" jest gniotem...


Bez kitu, dyskusja nie ma sensu...

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-08-31 21:18:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje postępy w krótkim czasie

Następny temat

Atlas

WHEY premium