SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OYAMA Karate

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog dla ASHa

(...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2357
"Nie wiem dlaczego. Ale słyszałem niedawno, że jakichś 4 instruktorów z kyokusin (4kyu), przeniosło się na Oyama karate i po pół roku mieli czane paski:D"

Ignacy to wypowiedz dokładnie w stylu karateki<0

Oczywiście sog dla asha

Slamings

Slamings

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez otym słyszałem jeden miał nawet 6 kyu i juz teram maja po 2 dan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2357
Słyszałeś tyle co ci powiedzieli instruktorzy kykushinu w klubie a jak widać gadaj co ślina przyniesie.
Nikt z 6 ani 4 kyu nie dostał u nas od razu dana a tym bardziej drugiego. Musiałe najepierw opanować materiał i go zdać. A to wymaga jednak troche czasu.

Slamings

Slamings

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co pamietam to odrazu dostali 1 dany , a teraz maja juz chyba2- 3 dan .To chyba tobie opowiadaja głupoty instruktorzy.A tak przyokazji to wcale mnie to nie obchodzi oprócz tego co wiem i widziałem na włąsne oczy w przeszłości.Niedawno wyczyłąem na ogólnopolskiej stronie wszego stylu,ze w USA był jakie MŚ i dziwi mnie ,że startowała tam rekordowa liczba zawodników w kat.ciezkiej bo az 2 zawodników co jest taka oragnizacja i co ? AIDS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2357
No to wal nazwiskami jak wiesz ktozy to, sam jestem ciekawy
2 danów jest duże ale 3 to już mniej i około połowy z nich znam osobiście i wiem że mają w około 20letni staż w SW a w Oyama są prawie od początku kiedy jest w Polsce.
Jak coś mówisz to mów o konkretach, potwierzdz czymś to co mówisz, a nie szłyszałem że ....
A może w takim razie sam powiedz gdzie to słyszałeś i od kogo?

MŚ to też dziwne co mowisz bo z tego co ja widze były dwie kategorie wagowe i chyba wszystkie miejsca medalowe są obsadzone a zawodników było o wiele więcej.
Kat. lekka:
1. Marek Chyczewski (Polska-Oyama),
2. Alonzo Jakson (USA-Oyama)
3. Brent Smart (USA-Oyama).
Kat.ciężka:
1. Masa Takahasi (Japonia-Oyama),
2. Javier Perrachione (Urugwaj-Oyama),
3. Jonathan Eliot (USA-Oyama).

Nie wiem z kąd te skojażenia a AIDS u ciebie, masz jakieś obawy?

Slamings

Slamings

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wejdz sobie do archiwum lub poprzednich wydan samuraja ok.Twoje ataki sa uzasadnione zarzenowanie i propaganda organizacyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byly tylko __2__ kategorie??

(...) w tle jeziorko. Jak scena, a my jak publika. No i widze Mistrza, jak do niego podbiega taki podpity malolat nizszy o glowe, mistrz do tylu krok, rece w rozsypce, dwa sybkie strzaly, mistrz pada, malolat mu kopa. Mistrz sie podniosl jednak, pozycje przyjal w trybie magicznym, na to malolat dwa szybkie strzaly, mistrz pada i to byl koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slami.... Turniej Światowy od MŚ to wielka róznica, a kategorię średnią chyba odwołałi związku z przekroczonym limitem startujących ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
no panowie odswieze i powiem tylko tyle ze zaczolem trenowac Oyame i jak na razie jest ok, choc to jednak twardy sport ciagle dazy sie do zwarcia i to mi sie podoba




Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Moderator dzialu GSM , oraz 2 CZERWONY HANDLARZ w dziale targowisko
Dzial GSM http://felektr.katalogi.pl/forum.asp?forum_id=9&forum_title=GSM 

Moderator na emeryturze.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Boruty

Następny temat

a czego sie bijecie

WHEY premium