SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OXANEX 10mg RAZAK IRAN NEW DESIGN 2010

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
pozatym chyba juz było głośno ze w starych opak tzn (foliach) nie było antka ani oxa wiec czego się tu spodziewać jak opak sie zmieniło lecz nie wiadomo co z zawartoscią a nikt nie bedzie ryzykował i najdrozszej kredy jadł a co do oxa razak to dość tania mi sie wydaje aż za tania za 100tab 45 euro przyjmijmy ze euro chodzi 4zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Cenę ustala rynek.
Jak cena jest wysoka, to między innymi może to oznaczać, że towar jest jej wart.
Mimo wszystko razak np. iniekcje dla mnie i tak są za drogie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
inj w porównaniu z innymi ug są naprawde dośc wysokie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
ciekawe czy ktorys kolwiek z was jadl kiedys oxe razaka zeby mowic co w niej jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
nie jadlem ale tez nie moge powiedzieć ze niema tam oxa ale takie były kiedyś opinie o tym srodku i antku jak było w foliach moze sie coś zmieniło lub to był pimp na inne srodki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
nie ma jak ustalac opinie o czyms, na podstawie opini zaslyszanych gdzies tam...
To tylko na SFD mozliwe:)
Kto zna ceny badan? na obecnosc danej subs w srodku?
Przeciez na sfd jest tylu koksujacych ze kazdy da chocby 10zl w rece(przelew) jakiegos wiarygodnego nie pimpujacego moda, ktory zleci takie badanie i kazdemu sie przyda znac info na temat danej firmy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
nie musi być moderator. Wystarczy ktoś kto ma wiedzę jak to pochwytać i gdzie się z tym udać. Ale kasy nie zbierzesz, bo młodzi są niezdyscyplinowani, a starszym to nie na rękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
na maly sponsroing dla ludzi z sfd sie znajodowalo to moze na badania tez sie znajdzie, tylko musi to zainicjowac jakis GURU dzialu doping- bez wazelniy ale GREG i b-50 maja posluch i malolaci skocza za nimi w ogien, doswiadczeni koksiaze tez sie skusza ze wzgledu na ich wizerunek wiedze praktyke:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
tylko znając życie każdy tu będzie mówił ze wpłacił kase a naprawde chooja ale sam moge wpłacić bo jestem ciekaw tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
JA rowniez jestem ciekaw, aale z tymi co klamia to prosta sprawa, przeciez osoba ktora by "zbierala kasa" bedzie wiedziala kto wplacil a kto nie i na dodatek bezczelnie sie podpina po osoby ktore dolozyly swoj wklad:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w weryfikacji

Następny temat

Wino oral

WHEY premium