SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSTATECZNA WERSJA SYSTEMU NADAWANIA STATUSU

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
to poleć tych ludzi do pogrubienia... załóż post w administracji, zrób ankiete i moze Ci sie uda
powodzneia

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie- bo jak widać kolega ani w ząb nie zna zasad panujących na SFD, a mimo to wyraża opinie krytyczne..//

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
No cóż, nie jestem odosobniony w moim krytycznym głosie...
Poza tym ludzi takich jak blokers czy też GINO jest w działach związanych ze sztukami walki więcej. Czy dla każdego z nich powinno się zakładać ankietę z wnioskiem o pogrubienie? Albo prośbę w dziale administracja? Uważam tą sytuację za lekko paranoiczną.

Poza tym obserwując dyskusję o systemie nadawania statusu nie sposób oprzeć się wnioskowi, iż kierownictwo forum w ogóle nie wzięło pod uwagę propozycji, które w tym temacie były poruszane. A były wśród nich bardzo rozsądne sugestie.

Niestety obserwując obecny sposób nadawania statusu nie sposób nie zauważyć, iż został on wprowadzony w bardzo partykularnym i komercyjnym zamierzeniu.

Poza tym forum służy do wyrażania opinii, także krytycznych, jeśli oczywiście nie są one wulgarne i nie obrażają nikogo.

Pozdrowienia!

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No cóż, nie jestem odosobniony w moim krytycznym głosie...BLA BLA BLA-KAŻDY, KTO CHCE NABRAĆ MOCY MÓWI W LICZBIE MNOGIEJ...
Poza tym ludzi takich jak blokers czy też GINO jest w działach związanych ze sztukami walki więcej. Czy dla każdego z nich powinno się zakładać ankietę z wnioskiem o pogrubienie? Albo prośbę w dziale administracja? Uważam tą sytuację za lekko paranoiczną. KOLEGO TY JESTEŚ Z CHOINKI CZY JAK??POCZYTAJ- TO FORUM MA PONAD 40 TYSDIĘCY (!!!) UŻYTKOWNIKÓW- UWAZASZ, ŻE KTOŚ JEST W STANIE OGARNĄC TO???PO TO WŁASNIE JEST DZIAŁ ADMINISTRACJA I MODERATORZY, BY ZGŁASZAC TAKIE SPRAWY-, ALE JAK IWDAC TROSZKĘ ZASIEDZIAŁEŚ SIĘ W JEDNYM KĄCIKU, BO NIE JESTEŚ WCALE W TEMACIE DZIAŁALNOŚCI SFD...

Poza tym obserwując dyskusję o systemie nadawania statusu nie sposób oprzeć się wnioskowi, iż kierownictwo forum w ogóle nie wzięło pod uwagę propozycji, które w tym temacie były poruszane.ZMIANY DOPIERO SĄ PWROWADZANE, NAWET DOBRZE SIĘ NIE ZACZĘŁY... A były wśród nich bardzo rozsądne sugestie.I Z PEWNOŚCIĄ BĘDA WZIĘTE POD UWAGE...

Niestety obserwując obecny sposób nadawania statusu nie sposób nie zauważyć, iż został on wprowadzony w bardzo partykularnym i komercyjnym zamierzeniu.BUHAHAHHA-KRZYKACZ I DO TEGO NIE W TEMACIE...

Poza tym forum służy do wyrażania opinii, także krytycznych, jeśli oczywiście nie są one wulgarne i nie obrażają nikogo.TAK,ALE TEN POST JEST MERYTORYCZNY, A NIE POGADANKOWY- WIĘC DO RZECZY, ALBO NAPISZ SOBIE OSOBNY POST...



Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
Drogi Kolego!
Zasady działania tego forum reguluje regulamin. Jednym z jego punktów jest, iż na forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania. Twoja poprzednia wypowiedź była zaprzeczeniem tej zasady.

Jeżeli uważasz, że mylę się w jakimś punkcie, "jestem nie w temacie" to proszę wyprowadź mnie z błędu. Jeżeli było to gdzieś omawiane - podaj link do tej wypowiedzi. Bo to co pokazałeś w poprzednim poście to zaprzeczenie dobrego smaku i kultury.
Piszesz, że zasiedziałem się w pewnych działach. Może to i prawda. Ale to moje prawo - czytać i komentować rzeczy na których się znam, które mnie interesują i bezpośrednio dotykają. Jestem takim samym użytkownikiem jak inni.

Piszesz że post jest merytoryczny a nie pogadankowy. Ja uważam, iż piszę na temat. Jeśli się gdzieś mylę lub jestem "nie w temacie", to jako jeden z moderatorów powinieneś wyprowadzić mnie z błędu, a nie obrażać.

A co do wniosków o pogrubienie, to zgodnie z regulaminem składane są one przez moderatorów lub inne osoby pogrubione. Czyli de facto nie mam umocowania, by złożyć taki wniosek.

Pozdrowienia!


Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Odpowiedzi znajdziesz na 30 stronach TEGO TEMATU...

Może troszkę mnie ponioosło, ale zawze tak jest kiedy ktoś zanim zada sobie trud czytania- pisze pusta krytykę...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no jak dla mnie pomysl z sogami tylko dla abonentow to troche bez sensu jest... ale juz trudno...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zwyczajnie Mateo rozpoczął zmiany OD KOŃCA....

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
Witam!
Po prostu uważam, że daleko łatwiej jest obrzucić kogoś inwektywami takimi jak "krzykacz", "urwałeś się z choinki" czy "pusty krytyk" niż w kilku słować odpowiedzieć na krytykę dotyczącą komercjalizaji forum. Bo pomysłu wprowadzenia sogow tylko dla abonamentowców inaczej nazwać nie można.
Poza tym przeczytałem te 30 stron artykułu i nie ma tu nigdzie wyjaśnionych prawdziwych powodów wprowadzenia takiej zmiany.
Pozdrowienia!

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"No cóż, nie jestem odosobniony w moim krytycznym głosie...BLA BLA BLA-KAŻDY, KTO CHCE NABRAĆ MOCY MÓWI W LICZBIE MNOGIEJ... "

Nasciturus zdecydowanie nie jest odosobniony w swoim krytycznym glosie. Niektorym przydaloby sie nauczyc tak dyskutowac i wyslawiac sie jak on.

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawa Asiuni - zerknij MaTEO!

Następny temat

Koniec watku/masowe kasowanie

WHEY premium