SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPINIA O SNI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
W sklepie w USA na http://www.sni-web.com jest micronized creatine a ja kupując kreatynę dostałem z taką nalepką (cyber mi dał zdjęcie




Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110


oto i zdjęcie
w USA sprzedawane jest tylko 500 g, u nas 300, 500, 1000g . Jest to dziwne że nawet opakowania są inne.....




Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Cyber mowil zeby przekazaz zebyscie kocopołów nie pisali i nie bedzie z wami polemizowal.
I moze to dobry pomysl a o SNI zdanie sie wyrobi jak osoby beda stosowac te produkty i sie okaze tak nie ma co wymyslac.
Pozdrawiam.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143


czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kocopołów?
Niech przy okazji napisze jak to było z Dzbankiem, z Tonym który witał Cybera na IS i wymieniali się uprzejmościami (Cyber mówił "o jakie fajne forum może przeniosę tu swój serwis" a Tony na to "zapraszamy Cyber"), a później okazało się że Cyber to właśnie Tony i gadał sam ze sobą, czyli po prostu oszukiwał ludzi, jak jest z tym że forum miało być niekomercyjne (Tony zapowiadał "u nas nie będzie żadnych reklam"), jak jest z kreatyną Dimitri która miała być taka sama jak Multipower, z Advantage RX która miała być super firmą jak ją zaczynał sprowadzać a po roku nie istnieje, z amerykańskim rynkiem który okazuje się mniej wymagający od polskiego i jeszcze z paroma innymi rzeczami.
Najłatwiej powiedzieć że nie będzie polemizował, ale parę wyjaśnień by się przydało jeśli chce się być wiarygodnym.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Son jak czytasz IS to mozesz spytac sie Cybera o te sprawy,sam z checia poslucham ,czegos sie dowiemy.
I IS nie jest przeciez komercyjen co prawda sa reklamy produktow SNI ale mozna pisac wszystko ale mniejsza o to:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
I nie mylmy Ziki Advantage Rx z Met-RX..ale jak SNI wykupi Met-Rx to na pewno będe kupował tylko u nich

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Napisalem ze pomylilem firmy:),sam na poczatku kojarzylem Met RX wlasnie ta co Coleman reklamowal z Advantage RX mi sie kojarzyla nie wiem czemu,mniejsza z tym hehe:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
VLAD.IV a jakie Ty masz zdanie na temat SNI??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ziki, niestety,ale na IS zaglądam bardzo rzadko (średnio raz na 2 tygodnie). Po prostu nie mam czasu tutaj bywać tyle ile bym chciał a co dopiero gdzie indziej.
Wchodzę tam jak jestem w złym humorze i mam ochotę się pośmiać (np. z 2 tygodnie temu czytałem świetny post o tym ile to do Polski idzie podróbek i że właściwie firmy z USA i Zachodu do Polski dają albo przeterminowany towar albo podróbki, ciekawe czy SNI też )
A z tym że forum jest niekomercyjne to kolejny super dowcip made in IS
Przecież to forum zostało stworzone tylko po to by sprzedawać odżywki.
Inne działy niż handlowo-odżywkowe praktycznie nie funkcjonują.
Ale dosyć już krytycznych słów, nie moja sprawa, jeśli ktoś uważa że tam mu lepiej to mnie nic do tego, jeśli ktoś chce używać SNI to też nie mój problem.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowe ZMA :D

Następny temat

tekst dla rodzicow...

WHEY premium