SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMNADREN 250mg x 5amp JELFA (new design)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
bez tego nie umiecie?
żałosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
witam, kto brał serie 903151? jakie efekty po tym? mam przeczucie ze bedzie lipa ale jeszcze za wczesnie na ocene.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
i co teraz tak będziecie pytać o każdą serie osobno czy klepie czy nie ??

wbijaj to się przekonasz... na dobrej omce już po 2 tygodniach powinieneś ciągnąć wode, libido na ++, ciśnienie podwyższone itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3892
ja właśnie mam 4 paczki tego cuda nie wiem czy bić mam z apteki wiem ze nowa mete jest ofc enan tez

ON :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2984
no w aptece to cena polecala wysoko za omo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Skonczy sie skomlenie o fake'ach ... Ja mialem 3 rozne partie i po kazdej morda jak ksiezyc. Moze mialem szczescie, a moze to tylko sila autosugesti

Cena powinna pojsc 2x w gore przy takim dzialaniu, ale gratis powinni dodawac ari

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136
dlaczego jużl nikt nie pisze o omce czyzby z czasem wszystko wyszło na jaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wygląda na wała mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136
to jest wał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
"mam z apteki nie wiem czy bic czy nie wal"

noo kuurva ludzie opamietajcie sie po chuy kupujesz z apteki jak tam sprzedaja waly? nie lepiej od lia oryginalna wogole kminienie o dupie takie ja sie nigdy nie zawiodlem na PL omie i nie pimpuje nic tylko mowie szczera prawde nie chcesz nie bierz omy sa rozne inne tez godne polecenia testy mozna wybierac co sie chce kurvica mnie juz bierze z tymi tematami o tych walach omy wogolr kazdy kolejny temat powinien byc kasowany bo tylko zasmieca serwer i daje niepotrzebne rozglosy dalsze i opinie osob ktore przypuszczam ,ze nawet nie widzialy srodka na oczy..."
witam, kto brał serie 903151? jakie efekty po tym? " kolejny przyklad niedowaldu na temat saa wlasnie temu wszystko powinno byc kasowane a nie zasmiecane tego typu pytaniami bo jeli koles sie pyta jakie po " danej seri" efekty to juz jest kopmetentny zal i zbedne zasmiecanie tematow tak jak pisalem juz wyzej

"

Zmieniony przez - LP.DFS... w dniu 2011-12-04 00:31:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testabol Propionate British Boldoject 200 Eurochem foto

Następny temat

deka...czy jest orginalna?

WHEY premium