SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODBLOK Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Nie taki clomid straszny, jak go malują

Może ciut gorsze samopoczucie, ja miałem lekkie problemy ze wzrokiem, ale to wszystko przechodzi jak tylko odstawisz. Poza tym 10 tabsów po 50 mg ed to mała ilość. Będzie git. A tribu zapodaj, na pewno lepiej się poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3147
drogi kolego a tego tribulusa to okolo 6 dnia brania clomida wrzucic czy po odstawieniu clomida??

WALKA DUMA HONOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Ja dałem w trakcie, bo czułem, że z libido nie jest do końca ok. Zobaczysz sam, nie da się powiedzieć, że będzie to 6 czy 8 dnia. Daj w trakcie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3147
rozumiem czyli jak wezmę tribulusa podczas brania clomidu to nic zlego sie nie bedzie dzialo. Po jakim czasie kolego czules ze falus jest taki jaki byc powinien?? dzieki wielkie za pomoc i niech sila bedzie z Toba:) pozdro

WALKA DUMA HONOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Cały czas był ok, tylko chęci ciut mniejsze. I po paru dniach tribu już było i z chęcią git. Może placebo, ważne że zadziałało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3147
jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

WALKA DUMA HONOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Zdrowia i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
mialem podobnie na epi dawki 40-60mg tribulus pomogł :)

MY BODY IS A MACHINE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

letromina podczas cyklu

Następny temat

Poczatek przygody/Tura Oral/Wyniki badan

WHEY premium