SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODBLOK PO "PH"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
po krotkim cyklu na x-massie nolva albo clom, troszke za krotko
tak jak nrw pisal tbol lub cos podobnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
czyli CLOMED z kilosports jest bez użyteczny??

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
...no to lipa w aptece nie chcieli sprzedać Clomidu, już sam nie wiem co zrobić. pozostaje szukac środków w necie :/

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zawsze możesz spróbować receptę od lekarza zdobyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
ale chyba rodzinny nie wypisze, bo wypad do ginekologa odpada;)

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
dobrze sie czujesz clomid po lajtowym ph jak xmass, wystarczy novedex, clomed lub inne dobre buzery tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
A co myślicie o "Formadrol-u Extreme XL" będzie lepszy od "Novedex-u XT" bo chyba zdecyduje sie na ktoryś z tych specyfików

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1306
sorry ze tak sie tu wtrace ale mam pytanko czy po 100 mety 30mg /dzien to odblok musi byc clomidem aptecznym czy moze polecicie mi cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Ja osobiście jak jadłem samą Metke to wcale sie nie odblokowywałem, co innego po Omce albo po Teście. Ale fachowcem nie jestem wiec lepiej zjeść i mieć spokój

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
po metce tez raczej nie dawalbym clomu, za krotki cykl clom tylko po min 8 tyg cyklach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drobna porada

Następny temat

propek + winko

WHEY premium