SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODBLOK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Witam. Robię odblok po cyklu wbilem, 20npp w dawce 100mg, 40propa 100mg co dwa dni, 3 dni po ostatnim propie zaczynam odblok.

Mam 3 butle hcg, 3 listki cloma i 5 provironu.

Kolega który wychodzi na scenę rozpisałem mi to tak

Hcg 1butla 2,500 co 4 dni, 2 butla 1000co 3 dni 3 butla 500 codziennie

Clom 2tab przez pierwsze 4 dni potem po jednej do końca

Provironu jedna rano jedna wieczór

Dodam że clom na noc wrzucę bo od dzisiaj wieczoru Zaczynam pct
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Ok,ale jak Uderzyć ta ostatnia butle jeśli Pierwsza była 2,500 co dni, druga 1000co trzy, to jak trzecia lupnac? pociągnę ten clom, tam brałem przez połowę cyklu juz go nie ruszam Estrogen zbity prl także


I co to Znaczy dłużej mam tylko 15 tab clomid jeszxze i butle hcg jak to zrobić w sobotę uderzenia ostatnie 1000j z drugiej butelki.


Zmieniony przez - Deiwwied w dniu 2015-10-01 17:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Jeśli rozpisał to stary praktyk to nie ma co tutaj pytać, tylko zastosować się do rozpiski.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jak dla mnie troche za bardzo rozciagniete to hcg
Ale protokolow jest kilka bicia hcg i raczej wszystkie sie sprawdzaja .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deiwwied
Dodam że clom na noc wrzucę bo od dzisiaj wieczoru Zaczynam pct

clom po hcg, choć faktycznie nie potrzebnie tak rozciągać te hcg, sprawdzałeś jak prolaktyna po npp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Estrogen wybity prolka górna granica, wziąłem exe i caba

W pon wyniki będę miał

Co do cloma to dlaczego po hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bo hcg dalej cię blokuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HCG przywraca aktywność jąder, SERM odpala przysadkę, można by było dać jedno na drugie, ale wtedy clom by trzeba było ciągnąć jeszcze za hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
są rozpiski pct hcg + sermy ale w moim przekonaniu to jak dodawać gazu i zaciagać ręczny
zwłaszcza z clomem
bo w trakcie hcg tamox pomoże zatrzymac pikujące e2 w górę i to ma sens
potem wchodzi clom
i tamo za cloma aby nie było dbicia e2
ia do pct na e2 dobre rozwiązanie ale powinieneś to regulować już ciut wcześniej
a prl to już powinno być typowo zbite przed pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Można rozważyć pct dwufazowy pierwszy etap hcg +exe ja czy mm1986 na takim mostku czuliśmy się doskonale w kwestii samopoczucia czy libido, oczywiście siła spada, wena do trenigów również, także w tym okresie warto wyluzować trening.
Drugi etap sermy i coś na zbicie kortyzolu jak cykl nie był złożony , to wiitamina C 3-5 gramów magnez 500mg wit D3 2000-4000jm i wapń dobrze przyswajalny jak zaleca producent, glutamina około 20gramów w dawkach podzielonych .
Kreatynę już brałbym z hcg i exe , przynajmniej przez okres około 12-16 tygodni.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Widzę co osoba to inna metoda, dlatego wykonam pct tak jak mi znajomy polecił, tak Będzie najlepiej exe brałem z propem jeszcze bo miałem 4x ponad normę

Tak więc clom z hcg będę brał razem do tego 2x dziennie provi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Twój święty wybór.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy wypust Razaka (Boldonex 250 i Testonex P100)

Następny temat

Testosteron w wysokiej temperaturze

WHEY premium