SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Undestor

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Trochę wtopiłem kasy w to:/ Kurde myślałem że przy 400mg dziennie tego teścia chociaż z 50mg jest rzeczywiście biodostępne w organizmie, no ale na 50mg propa dziennie to bym latał w porównaniu do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
skoro masz jak mówisz "trochu" tego ,to weź może poszukaj w necie info ad. dokładnego metabolizmu Und. od warunków uzależniających ilość tego co przejdzie przez wątrobę, przez dany/e cytochromy przez które się odbywa metabolizm po ... yyy "po" to chyba wyobraźnię tylko xd ..może nic się nie poradzi ,ale zawsze trochę głębszej wiedzy zostanie xd ,to już zawsze na plus

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
wysłało mi się nie do konczone fuuu a edycję widzę zaye&@ł
ja dziwny jestem ,np .lubię garść O3 w ustach rozgryzać..
wolał bym się napić koncentratu..
bez sensu było by wstrzykiwanie

ale Undestor to bez sensu jest jeść xd

wywal piepszone opakowania
masz "testosteron undecanoate" dodasz 5min roboty = Nebido czyli od nazwy chyba xd "ne" dla "bido.k" bo 500+pln za 1000mg ampę/cena z apteki albo prędzej z kosmosu

Policz teraz; ile często kosztuje ludzi inne podejście do tematu ,nie tylko Nebido ; co w ogóle.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-10-31 01:06:26

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
thatman
undestor nie jest metabolizowany przez wątrobe co do opcji wybrania tego z caps to kiedyś na konkurencyjnym forum ktos tak robił i podobno swietny pomysł ale raczej nie dla amatorów bo nie wystarczy wciągnąć do strzykawki zawartosc caps i mamy tesci inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Fajny pomysl w przerobienie na wersje w strzykawce :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
o widzisz ,mówiłem ,że się nie znam na metaboliźmie; Undestora

ja tego nie pisałem wcześniej, ale to rozwiązanie już mi siedzi jakiś czas w głowie ,tylko to takie proste jest do rozkminki ,że bym nawet nie pomyślał o tym jako czymś nowym
wczoraj napisałem posta i... tak myślę przed wysłaniem -"hmm kwa po co w ogóle mówić ,że jest rano - przecież każdy widzi

co do przygotowania - to na prawdę jest proste
z Finaplixem już była "zabawa" ,wiele osób na lajcie obrabiało produkt
tu nie ma czego obrabiać;

no może cenę Nebido;



Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-10-31 12:50:31

Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-10-31 13:00:27

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
wydaje mi sie że tak sie rozpedziłes w pisaniu posta że zapomniałeś że twoja wiedza jest na innym poziomie

Napisz czy wystarczy wyciągnąć sok z caps undesterolu do strzykawki i jest git czy cos jeszcze dodajemy no i jak to by wygladało z dawkami i co ile bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
więc na skróty ,już ktoś policzył ,pododawał itp ;
http://www.K**.pl/undestor-iniekcja-176946.html


Zmieniony przez - thatman w dniu 2012-11-09 12:48:09

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

firma

Następny temat

Metanabol

WHEY premium