SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Undestor

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Witam. Na etykiecie nowego Undestoru jest napisane żeby nie przechowywać go w lodówce i jednocześnie nie trzymać go w temp. powyżej 30stopni. Otóż są mega upały teraz więc gdzie go mam w końcu trzymać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nowy jest silniejszy, popieram słowa mojego przedmówcy że na mostek czy na pover pct fajny lajtowy środek dobry też na redukcję z primką masterem czy oxą.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
w zacienionym miejscu z dala od okna - tak żeby światło nie nagrzewało bezpośrednio miejsca przechowywania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
No ok...

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2012-07-08 11:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
slac jadłeś Undestor? w którym dniu libido już czułeś up?ile mg dziennie jadłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
to jest srodek na offa. Kosmetyk dla lepszego samopoczucia

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
meta to tez jest srodek dla lepszego samopoczucia przy leczniczej dawce

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Poważnie pytam, wiem że to lajtowy środek.

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2012-07-09 00:10:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
my też do tego hardkorowo nie podchodzimy; spokojnie ,szafka przy podłodze blisko i do tyłu; ot wskazówki; ,u mnie w lodówce na pięterku potrafi zamarzać all;;; spokojnie, kosmetyki na tłuszczach szlak nie trafi izy jeży.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Niestety nie jadłem go, choć środek mnie ciekawi i chętnie kiedyś spróbuję. Wydaje mi się, że może być bardzo pożyteczny w szczególnych sytuacjach. Z tym przechowywaniem podałem ogólny sposób przechowywania w takich przypadkach i nic specjalnego nie wymyślisz jak nie masz chłodziarki. Jeśli kupiłeś go w aptece to nie masz się co martwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
W ogóle kurde nie czuje tego Undestoru, jutro zrobię badania bo mam z przed tygodnia?

Ile mg jedliście tego? Ma ktoś porównanie Undestora w dużych dawkach do iniekcji ? Kiedy się rozkręca ten Undestor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
brałem raz z przepisu urologa 4caps dziennie i raz na mostku 10caps dziennie przez 1,5 miesiaca to bardzo lajtowy srodek raczej na poprawe zycia czy dodatek do mostku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

firma

Następny temat

Metanabol

WHEY premium