SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowinki o trenbolonie prosto od GREGA ZULACA :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Androgeny to: testosteron, androstendion, DHT, DHEA i one moga wplywac na libido.
Trenbolon ma tylko wspolczynnik androgenicznosci 5 razy wiekszy od testosteronu, ale sam w sobie androgenem niejest.

Tak mi sie przynajmniej wydaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
ale jeżeli ma wyższy współczynnik androgeniczności to znaczy że działa silniej. jak tren mógłby mieć wyższy ten wskaźnik jeżeli by androgennie nie oddziaływał na organizm? tak na chłopski rozum

poza tym we wszystkich opisach wyczytałem że tren jest androgenem

chciałbym po prostu aby ktoś mi to wyjaśnił bo od pewnego czasu się nad tym zastanawiam a odpowiedzi nie znajduję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ale jak cos jest androgenne to nie znaczy odrazu ze dziala jak dht... po trenie np nie leca wlosy mimo ze jest tak bardzo androgenny, tak samo nie wplywa na libido... i dlatego powstaje fina dick...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22360
A jak jest z prostata??Bo tez sa rozne opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Moze wplywac na powiekszenie prostaty mimo ze nie konwertuje do DHT ale ze względu na strukturalne podobienstwo do DHT

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22360
Dzieki Uwe,czyli co Proscar zalatwi sprawe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Nie jak juz sie uprze to i tak ci "popsuje" prostate

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1429
czesc mam 25lat i zdecydowalem sie na krotki 4tyg.cykl z trenbolonu,test priop,i test enant w ilosci trenbolon 30mg/co drugi dzien oraz 50mg/co drugi dzien testosteronu w formie priopionatu a takze 100mg test enant co 7 dni.miedzy dniami 10 a 20stym zamierzam podniesc dawki trenbolonu do 50/co drugi dzien i tes priop do75mg/co drugi dzien.prosze napiszcie mi czy to ma sens czytalem tyle artykolow na ten temat ze mam metlik w glowie.dodam ze ost.cykl robilem 3lata temu[deca+meta].

no pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1429
witam.zdecydowalem sie na krotki cykl 4tygodniowy z uzyciem trenbolonu+test priopionat+test enant w nastepujacej ilosci.trenbolon 30mg+50mg test priopionat co drugi dzien plus test enant 100mg co tydzien.zamierzam podniesc wartosci dwoch pierwszychmiedzy 10 a 20stym dniem trenbolon do 50mg+75mgtest priopionat co drugi dzien.dodam ze ost.cykl mialem 3lata temu z deca+meta w bardzo malej ilosci.czyten cykl ma sens?czy to nie za malo?nie chce pytac znajomych koksiarzy ktorzy stwierdza pewnie ze ilosci sa dobre dla 5letniej dziewczynki[zart].pozdrawiam

no pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1429
????????

no pain,no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krew z nosa na koksie

Następny temat

Real or fake ?

WHEY premium