SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitric Oxide 1 + 1 Gratis!!!

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Nitric Oxide znów w promocji w sklepie SFD!

NO to produkt, który cieszy się niezmiennie Waszą sympatią:
https://www.sfd.pl/AMINOSTAR_Nitric_Oxide-t295086.html

W tej chwili powtarza się promocja tak, jak przed kilkoma miesiącami, tj:
Dwa opakowania po 120kaps za cenę jednego!
https://sklep.sfd.pl/Aminostar_Nitric_Oxide_1_+_1_Gratis!!!-opis704.html

Zatem kto pierwszy, ten ma fajniejsze treningi!
Temat zostanie zamknięty po zakończeniu promocji.

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-09-30 18:22:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Zwiększa wydolność pracujących mięśni, a co za tym idzie, również wytrzymałość. Poprawia również nieco regenerację w okresie potreningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
120g AAKG za 67 czy 69zł to ma być jakiś szał ??

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Ponad 50 pozytywnych głosów w ankiecie przy czterech na nie. IMO to jednak coś znaczy.

Rozumiem kasteta, że to po prostu produkt nie dla Ciebie. Po prostu ktoś, kto łapie się za środki w stylu venoma, o którym piszesz w swoim profilu, rzadko kiedy spojrzy na klasyczne suplementy.

Zresztą już kiedyś pisałem, że na forum to liczy się tylko made in usa.

Prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Po 1 - jezeli chodzi o nowego venoma to decyduje sie na niego bo nie ma vit b12, na ktora jestem uczulony i ilosc substancji aktywnych w 3 kaspsach nowego = 2 kapsy starego, a na marginesie co ma spalacz do aakg ?? venom IMO górna półka wśrod spalaczy i wychodzi mega ekonomicznie tymbardziej jak mialem go za 89zł

Po 2 - nie jestem przywiazany do odzywek z USA, bo kazda firma zarówno polska jak i nie polska ma w swojej oferci dobre i bardzo dobre produkty jak i oczywiscie buble

Po 3 - po co przeplacac za 120g AAKG skoro to nadal to samo aakg ktore innej firmy kosztuje o połowe mniej, a skoro to ten sam surowiec to nie mam zamiaru placic za firme

Po 4 - kazdy kupuje to co chce i łyka to co chce, temat stworzyles do dyskusji i komentarzy, wwiec powinienes sie spodziewac zarowno pozytywnych jak i negatywnych wiec nie placz teraz

Po 5 - mimo to stary ze masz tam ten komercyjny napis w avku i musisz mowic ze cos jest za***iste chociaz nie jest to sam najlepiej wiesz jak jest i mimo to ze aakg to dobry produkt to nie za ta cene jaka proponuje AMINOSTAR za taka ilosc


Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-10-04 12:47:50

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Kurczę, już dawno o Tobie zapomniałem, a tu się jednak okazuje, że żyjesz

Do 1: Bierz sobie tego venoma, niech Ci na zdrowie wyjdzie. Co ma wspólnego z AAKG? Ano właśnie nie wiele. AAKG to suplement, venom to... No właśnie, nikt tego tak naprawdę nie wie.

Do 2: Nie mam na myśli nikogo personalnie, raczej tendencję na forum. (np. dział Odżywki, Suplementy - gros pytań odnosi się do USA)

Do 3: Czy ja zmuszam kogoś do jakiegoś przepłacania? Informuję o promocji. Skoro ludzie (tak, również na tym forum) kupują nasze NO i sobie chwalą (po to również zrobiliśmy test na SFD), to nie widzę powodu, by nie podac info, że obecnie mogą wziąśc dwa opakowania za cenę jednego.

Do 4: Gwoli ścisłości to ten temat był akurat informacyjny, ale komentarzy nikomu nie zabraniam. Każdy kupuje i łyka co chce - nie przeczę. Tekst "...więc nie płacz teraz." uważam za szczeniacki i nie podejmuję się tutaj dyskusji.

Do 5: Tak, reprezentuję firmę AMINOSTAR (wyczuwam nutkę... zazdrości? "...masz tam ten komercyjny napis..."). A pomimo tego nic nie muszę, a zwłaszcza już mówic, ze cos jest takie czy inne.
Najlepszy dowód na to, że nie kasuję żadnych wypowiedzi, chocby nie wiem jak negatywne były. Szczerze to nie pamiętam, bym cokolwiek kasował, chyba że jakieś bluzgi.

A AAKG to dobry produkt, pod postacią Nitric Oxide Aminostara to nadal dobry produkt, a 2 NO za cenę jednego to jeszcze lepszy produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Tak, reprezentuję firmę AMINOSTAR (wyczuwam nutkę... zazdrości? "...masz tam ten komercyjny napis...")

o co ?? hahaha


AAKG to suplement, venom to... No właśnie, nikt tego tak naprawdę nie wie

jakbyś miał jakieś wątpliwości to dopuszczony do sprzedazy w Polsce, zakwalifikowany jako suplement

A AAKG to dobry produkt, pod postacią Nitric Oxide Aminostara to nadal dobry produkt, a 2 NO za cenę jednego to jeszcze lepszy produkt.

Idąc Twoim tokiem myślenia, który po części jest zgodny z moim to 375g AAKG w cenie katalogowej 136zł jest chyba lepszym rozwiazaniem niz 120g za 69zł?? Bo jakby na to nie patrzec masz ponad 3 razy tyle AAKG za 2 razy mniej.

P.S. Jak chyba wiesz znawco suplementów i nie suplementów (Twoim zdaniem - venom) to oferta ta dotyczy polskiej firmy i przez grzeczność nie napisze jakiej chociaż wszyscy i tak doskonale wiedza

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Ruszyło z tą zazdrością... czyli mam rację, hehe.

Tak, mam wątpliwości co do venoma, i to cholerne. Przyznam, że nie śledzę forum dzień i noc i mogło mi coś umknąc. Podaj proszę link do jakiejś strony czy nawet wypowiedzi na forum, gdzie podano że z venomem jest jak mówisz, a posypię głowę popiołem. Trochę szukałem sam, ale nie znalazłem nic ciekawego.
Po prostu wyprowadź mnie z błogiej nieświadomości na właściwe ścieżki.

Teraz dalej. Cena/ilośc - no pewnie, że kupując większe opakowania lepiej na tym wychodzimy. Żadna Ameryka.

Co do p.s.: Rzeczywiście coś się tam znam na suplementach, na "nie suplementach" nie bardzo natomiast. A co do grzeczności, to nie trzeba walic pozorów na koniec. Przecież napisałem, że nie skasuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Ojej taki duży chłopiec a jakie ma kompleksy. Venom jest dopuszczony do sprzedazy na teranie Polski i nie chce mi sie szukac takiego tematu bo nie wiem czy istnieje. Gdyby nie był zakwalifikowany jako suplement wówczas nie możnaby go sprzedawac w sklepach.

I wez sobie nie wkrecaj czegos z jakas zazdroscia haha bo sie osmieszasz Ja jestem zadowolony z mojego zycia ale Ty widocznie masz jakas traume z dziecinstwa

Generalnie nie intersuje mnie co zrobisz a co nie bo spowiadac sie to mozesz w Kosciele a nie mi

Podsumowujac sprawe raz jeszcze uwazam ze cena 69zl za 2 opakowania to zaden szał, natomiast za jedno 69zł to rozbuj w biały dzień

I moge sie zalozyc ze nigdy w zyciu za tyle bys tego nie kupil haha

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Ojej, taki duży chłopiec, a gada jakby się wczoraj urodził. To że jest sprzedawany w sklepach to rzeczywiście argument na maxa, załatwiłeś mnie na cacy.

Nie wiem co Cię naszło, by pisac tu o swoim życiu, ale rozbawiłeś mnie tym tekstem.

O kasowaniu/niekasowaniu pisałem w pewnym celu (czytac ze zrozumieniem - bezcenne )

NO kupowałem nie raz, a praca dla AMINOSTARa nie stawia mnie w uprzywilejowanej pozycji pod względem cen.


Tyle chyba, bo off top na całego.



A tak już całkowicie na marginesie, to czy masz jakiekolwiek doświadczenie z produktami firmy AMINOSTAR? Bo wpaśc do działu czy tematu o produkcie i nakrytykowac to naprawdę nie sztuka i niczego produktywnego nie przynosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Jak sam napisałeś : czytac ze zrozumieniem - bezcenne

Napisałem ze 120g AAKG za 69zł to ma być szał ??

nie widze tam słow krytyki dla AMINOSTAR

nie marnuje wiecej czasu na Ciebie człowieczku

nara

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170
Oj, to szkoda.

Lubię gadki z gatunku retoryki, to też w końcu forma cwiczeń.

Posłuży to nam obojgu.

Z tą różnicą, że mi za to płacą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultra Diet Shake

Następny temat

BCAA Extra + BCAA Extra gratis!!!

WHEY premium