SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedoczynnośź tarczycy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Ciężko uwierzyć ze jesteś lekarzem....... Aż dziwne ze Ty LEP zdałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Jak chcesz to mozemy sie o to zalozyc ;) Dane osobowe lekarza mozna latwo zweryfikowac za pomoca centralnego rejestru lekarzy , ktory jest ogolnodostepny. Tylko nie wiem o co moglbym sie z Toba zalozyc...Najwiecej ulgi czesci forumowiczow by przynioslo to gdybys musial po przegranym zakladzie zniknac z forum , ale dla mnie nie bylaby to zadna wygrana bo mnie te Twoje takie tanie zlosliwosci bawia ;)

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
No to utrzyj mi nosa i zweryfikujemy. ;)
Szukasz recepty aby spisać dane lekarza?:)

Zmieniony przez - 0scar w dniu 2012-10-22 19:59:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Myslisz ,ze jestes taki przebiegly i mnie podpusciles.. Badz powazny:) Mi tak na prawde jest obojetne to ,czy Ty myslisz ,ze jestem lekarzem ,czy nie. Dajesz soba manipulowac i odpisujesz w sposob takie jak ja oczekuje. Eh ,wiecej kreatywnosci..A co do ulotek ..Jak przywolales przyklad zespołu Refetoffa to jestem na 100% pewny ,ze czerpiesz swoja wiedze z neta a nie z zadnych "ksiazek"

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Oj no to już mi nie pozwolisz się prześwietlić?:) No nie badź taki chociaż PWZ podaj.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Chociaz PWZ:)?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
No przecież sam proponowałeś zakład.:) No to podaj numerek i lecimy.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Zaklad polega na tym ,ze cos otrzymuje sie w zamian;) Gdybym Ci podal PWZ to bys mial moje pelne dane personalne a ja Twoich nie. Mam pomysl ;) Zapraszam do mnie na dyzur do szpitala w Gdansku , przyjedziesz kolo 15 bedzie mniej pracy to Ci pokaze od razu te druki ze skierowaniami na badanie hormonow , zebys mogl odszczekac to co tutaj pisales.
Po zlozeniu publicznej samokrytyki pozwole Ci laskawie zostac na forum ,bo nie bedzie mnie mial kto bawic ;) Pasuje ?

Zmieniony przez - hack_pl w dniu 2012-10-22 20:17:09

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Zacznijmy od tego ze szpitali w gdańsku jest z 10? druga sprawa że obecnie mam do Ciebie jakieś 500km więc to raczej wątpliwe. A po trzecie jeśli tytułujesz się lekarzem medycyny to w każdym momencie mam prawo a z tego co pamiętam Ty obowiązek aby mi takie coś przedstawić.:) Udzielasz tu porad związanych z zawodem także mam prawo o uzyskanie tego typu informacji od Ciebie. :) No to jaki masz ten nr?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Jasne jasne , teraz to juz 500 km;) Kolejny widze ciekawy temat poruszasz .. na stronie NIL-u o tym przeczytales jak Cie naprowadzilem na te PWZ-ty ? Od razu Ci wytlumacze bo szkoda czasu,ze to nie jest forum eksperckie i ja tu NIE UDZIELAM PORAD a jedynie sie wypowiadam na takich samych zasadach jak kazdy uzytkownik ,wiec nie masz w tym zakresie zadnych praw ani zadan ;)

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naderwane wiezadlo rzepki - ile przerwy?

Następny temat

Tatuaż

WHEY premium