SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalne powiekszanie piersi ziołami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 638
Po 1. Nie reklamuje tutaj niczego, oczekuje opinii oraz sugestii.
Po 2. W pewnym sensie pisze w swoim imieniu oraz imieniu mojej nażeczonej.
Terapia hormonalna jak wiadomo istnieje.
Skoro mężczyzna z zaburzeniami może 'wyhodować' piersi od zera i stać się kobietą, dlaczego kobieta swoich piersi terapia hormonalna powiększyć nie może? I właśnie, tu zaczynają się schody. Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o powiększaniu piersi hormonami. Niektóre kliniki w Niemczech prowadza takie terapie, niestety może to być nie do końca zdrowe. Jako że lubie experymentować ze swoim ciałem jak i z ciałem innych ludzi, wynalazłem opis pewnej terapii (zacytuje tutaj całość, pochodzi to z innego forum, którego nie zamierzam reklamowac).


Jak powiększyć piersi z Saw Palmetto

Powiększenie piersi jest wywołane przez dokładną mieszankę hormonów, zawierających estrogen, progesteron, prolactyny i hormon wzrostu.
Ale jest jeden hormon, który może zatrzymać wzrost piersi poprzez swoje oddziaływanie: testosteron.
Według wydziału zdrowia Stanów Zjednoczonych, aż 30% z amerykańskich kobiet posiada symptomy nadmiaru testosteronu.
Testosteron nie tylko zapobiega wzrostoi piersi poprzez hamowanie wydzielania estrogenu, ale również prowadzi do trądzików i rozrzedza włosy.

Na szczęście, jest rozwiązanie: Saw Palmetto.
SP jest tradycyjnym ziołem, które zostało udowodnione, że zmniejsza poziom testosteronu, prowadząc m.in. do wzrostu piersi u kobiet.
Rodzime amerykańskie kobiety były pierwsze, które wypróbowały SP w celu naturalnego powiększenia piersi!

Na początek stosuj jedną kapsułkę trzy razy codzienne i zwiększaj w miarę potrzeby, upewniając się by nie przewyższyć wskazówek rpoducenta.
Jest To bezpieczna i naturalna droga, by zbalansować twoje hormony i zwiększyć piersi



4 najważniejsze hormony wchodzące w skład naturalnego powiększania piersi


Prawdopodobnie wiesz,że wzrost piersi jest wywołany przez dokładną mieszankę hormonów.
Zwykle każdy łączy głównie estrogen z wzrostem piersi, ale fakt jest taki, że ważne są 4 hormony łącznie w naturalnym powiększeniu piersi:

1. Estrogen

Estrogen jest hormonem najbardziej odpowiedzialnym za wzrost piersi, ale możesz dostarczyć go za dużo. Zbędny estrogen powoduje, iż receptory estrogenowe w piersiach się zamykają co oznacza że nie dostają "wiadomości" aby by rosnąć.

Najbezpieczniejszą drogą, do zbalansowania poziomu estrogenu jest użycie zioła phytoestrogennego, np. fenugreek (kozieradka) albo Wild Yam (dziki ignam). Te zioła zwiększają poziom estrogenu, jeżeli jest zbyt niski i zmiejszają jeżeli jest zbyt wysoki.

2. Progesteron

Progesteron jest innym ważnym hormonem powiększającycm piersi . Twoje ciało naturalnie produkuje progesteron każdego miesiąca jako część z cylki mesiączkowy, ale to można go też zwiększyć używając naturalnego progesteronu w kremie, np. z dodatkiem soi albo WY.

3. Prolactyny

Prolactyny są hormonami powiększającymi piersi produkowanymi przez kobiety podczas pokwitanie i ciąy. Prolactyny pomagają rozwinąć gruczoł piersiowy i zwiększają tkankę tłuszczową w piersiach.
Prolactyny mogą zostać pobudzone przez zioła ( takie jak fenugreek- kozieradka) albo przez masaże piersi.

4. hormon Wzrostu

Hormon wzrostu wywołuje wzrost całego ciała, a także piersi. Szczyty hormonu wzrostu występują podczas pokwitania do 25 roku życia, więc to jest ważne, by podwyższyć go w tym okresie aby pomóc piersiom wzrosnąć.
Hormon wzrostu może zostać powiększony przez wysypianie się - śpiąc przynajmniej 8 godzin każdej nocny i poprzez stosowanie intensywnego treningu kilka razy tygodniowo.

Wszystkie 4 hormony są podstawą do naturalnego powiększenia piersi. Jeżeli twoje piersi nie rosną tak szybko jak chciałabyś, upewnij się że wziołeś pod uwagę wszytkie te hormony!


Główne 3 zioła na powiększenie piersi


Są tony drogich pigułek powiększających piersi , zawierające egzotyczne i trujące składniki. Kiedy Jeśli chcesz powiększyć piersi to musisz się za to zabrać we własciwy sposób.
Kiedy chcesz powiększyć piersi ziołami pamiętaj - mniej ZAWSZE oznacza więcej! Sekret to używać mniej ziół w większych ilościach, niż więcej ziół w małych ilościach. Inaczej będziesz nie mieć skutków powiększenia piersi!
Wszystko co naprawdę potrzebujesz dla większych piersi to 3 proste zioła:

1. Fenugreek - kozieradka

Fenugreek jest przyprawą, która jest używana jako uzdrawiające zioło od wieków. Zawiera potężne dawki phytoestrogen i jest jednym z głównych bodźców dla wytwarzania naturalnych prolactin.
Estrogen i prolactyny są podstawowymi hormonami powiększającymi piersi.


2. Czerwona Koniczyna

Czerwona koniczyna jest ziołem, które jest używane na wszystko - od kaszli do raka. Jej właściwości powiększające piersi nie działają za szybko.
Czerwona koniczyna zawiera nie jeden, ale CZTERY różne phytoestrogeny, wliczając w to złożone genisteiny.
Genisteina jest odpowiednim składnikiem dla powiększenia piersi ponieważ związuje receptory estradiolowe, które szczególnie są łączone z rozwojem piersi.

3. Saw Palmetto

SP jest tradycyjnym Rodzimym amerykańskim ziołem. Palma sabałowa jest zazwyczaj używana przez mężczyzn do leczenia prostaty, ale również jest efektywna dla kobiet.
Pomaga kontrolować nadmiar testosteronu który może zahamować wzrost piersi.
Czy wiesz , że aż 30% z wszystkich Amerykańskich kobiet ma wysoki poziom testosteronu?
Przyjmując SP doprowadzisz swoje hormony z powrotem do bilansu!



Aby pobudzić powiększenie piersi, należy brać jedną kapsułkę każdego, trzy razy dziennie i zwiększyć w miarę potrzeby upewniając się by nie przekroczyć dawkowania producenta.


Jak przyspieszyć naturane powiększanie piersi


Wiem, że chcesz większe piersi i chcesz, ich TERAZ. Dobrze, nie mogę obiecać tego teraz, ale mogę pokazać jak przyspieszać wzrost piersi!
Tutaj są 3 sekrety, które mogą pomóc, że zwiększasz szybkość i efekty powiększenia piersi:

1. Używaj dobrych jakościowo ziół.

Zioła powiększające piersi takie jak kozieradka czy czerwona koniczyna i SP można dostać za grosze w każdym sklepie. Ale to nie znaczy, że powinieneś chwycić najtańszą butelkę na półce!
Dobre jakościowe zioła dadzą ci większeskutki. Szukaj tylko sprawdzonych marek takich jak Droga Natury, Soloray, albo (mój ulubiony) zioła Greenbush. (ciekawe jakie u nas w PL?)

2. Masaż dwa razy dziennie.

Naturalne powiększenie piersi nie zabiera dużo czasu, ale wymaga uporu. Jeżeli "zapominasz" o swoich codziennych masaże, efekt powiększania będzie siędzie się oddalał,
Masując piersi dwa razy codziennie z płynnymi ziołami takimi jak fkozieradka enugreek albo WY, masz pewniejszą drogę aby szybciej powiększyć pierś.

3. Używaj podkładki ogrzewającej.

Używając podkładkę ogrzewającą na piersi, po masażach także zwiększasz szanse na powiększenie, zwiększa ona krążenie do piersi i wpływa na wzrost absorpcja ziół.
Ustaw podkładkę ogrzewającą do niskiego albo średniego poziomu grzania i umieść ją na piersiach - 15-20 minut raz codziennie.

To mogłoby mieć ogromny wpływ na skutki powiększania piersi!

--
Ogrzewaniem i masażem piersi to ja się zajmę osobiście, ale co sadzicie o tych wszystkich ziołach? Zdaje sobie sprawę, ze po odłożeniu terapii hormonalnej piersi mogą zmaleć ale nie koniecznie. Zdaje sobie sprawę ze zmiana może być minimalna bądź żadna. Te terapie w Niemczech prowadzone są przy pomocy progesteronu, ale jak wyczytaliście z opisu dostępny może być w kremie, nie w kapsułkach.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 638
Podbijam, bo widzę słabe zainteresowanie tym tematem a zalezy mi na opinii.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6656
E tam szkoda nerwów i czasu. Nie wymyślono jeszcze lepszego sposobu na powiekszenie, utwardzenie piersi niż skalpel.

Pozatym brzmi mi to na jakaś propagande z damskiego pisma

+ stosowanie hormonów to nie zabawa

Zmieniony przez - Mastah88 w dniu 2009-08-17 11:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
+ stosowanie hormonów to nie zabawa
dokladnie, lepiej pogodzic sie z natura, a nie wydziwiac... bo zazwyczaj jest tak, ze cos na jedno pomoze a na drugie zaszkodzi
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Jakich hormonów ??? na propagandę mi to nie wygląda choć widać gościowi jednak zależało na piersiach naŻeczonej skoro tak się wykształcił ;) ja tez jakiś czas temu interesowałam się tematem i trafiłam na stronę www.joyusa.eu i kupiłam naturalną kurację powiększającą biust BUST UP i jestem bardzo zadowolona 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Najlepszy sposób to zajść w ciążę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
no tak.. błyskotliwa rada nie ma co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Bardzo błyskotliwa- więc wyjaśniam i objaśniam- więc .... piersi podczas ciąży faktycznie się powiększają ale w trakcie karmienia robią się puste.i wtedy dopiero zaczyna się cyrk. Potwierdzam Martyna- bust Up działa. Wiem to od koleżanki, która go stosowała. Ja zacznę go brać jak jeszcze trochę odczekam po karmieniu. Wiem od koleżanki, że zdarzają sie podróby więc bardzo uważajcie - takie w białym opakowaniu nie maja nic z nimi wspólnego. Czytałam gdzieś że muszą byc oryginalne holenderskie. Pozdrawiam
3
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Aby rosły Wam piersi drogie Panie, musicie się zdrowo odżywiać. Należy zrezygnować z wszelkiego rodzaju głodówek, bo po nich to się tylko kurczom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Ja też stosuję Bust Up Holenderski. Jednak nie ze strony producenta www.joyusa.eu, ale z dwóch miejsc albo na allegro (polecam sprzedawcę janlek) lub na www.bust-up.com.pl 
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki na poręczach i ból w mostku

Następny temat

Ból w przedramieniu podczas ćwiczenia

WHEY premium