SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze Pieski !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
daj fotki rodzicow tych malych =]

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
littiger ile chcesz za tego pita???
(kangura)???

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6207


To jest mamusia:) A zdjecia tatusia niestety nie mam.:)Sa 3 suczki i 3 pieski jakby ktos pytal!

j**ac Spolkow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6207
Acha poznie jdam jescze wiecej zdjec tych szczeniakow!!Musze tylko podczerwien od kumpla pozyczyc:)

j**ac Spolkow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ratyn - kangurek juz sprzedany. kilka dni temu.w ciagu 10 dni bedzie sie szczenila cassandra. na poprzednich stronkach jest jej foto. kryta bardzo duzym psem. jak sie maluchy urodza to wkleje ich foto oraz suki i psa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1353


Oto ja i mój 11- miesieczny piesek. Pozdrawiam

" Duże jest piękne "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
Macie piekne Amstaffy ja chce sobie kupic ale mama muwi ze sa swirniete i dajcie mi numer tel do hodowcy albo kupie szczeniaka od was ale tanio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6207
Twoja mama sie myli!!:)Amstafy sa bardzo inteligentnymi i opiekunczymi psami!!!!!!!Fakt faktem ze jak chca to potrafia.... podaje numer siostry 609-492-452 {pytajcie o szczeniaki:)}Aha to moze byc dosc istotne miszkam w Wesolej{nowa dzielnica wawy jakby ktos nie wiedzial:)}

j**ac Spolkow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1122


A to moja "rzezniczka" Lula ;]

= V-stock =

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
amstaffa trzeba odpowiednio prowadzic. szlag mnie trafia jak widze szczurkow po 50 kg ktorzy bez sensu wzbudzaja agresora w takim psie zeby bujac sie po osiedlu. potem te szczury same nie moga sobie poradzic ze zwierzakiem i jest lament.

psyche mozna zorac kazdemu psu. ale o ile w przypadku jamnika da sie to opanowac to w przypadku psa bojowego moze niesc to sa soba powazne konsekwencje. roksane(ta blekitna amstaffke) kupilem kiedy byla juz dorosla. miala niezle zorana psyche. byla na obserwacji bo pogryzla jakiegos klienta. przechodzila z rak do rak bo chociaz sliczna to nikt nie potrafil nad nia panowac. metoda na nia mial byc wp.....l. przynosilo to oczywiscie efekt odwrotny. ja jej nigdy nie wpieprzylem. owszem dostawala czasem strzal w leb ale nic wiecej. i zrobilem z niej poslusznego psa. dobrze ulozonego. ale kiedy byla potrzeba to potrafila pokazac zęby......

pitt, amstaff - to nie sa psy dla kazdego a na pewno nie dla niezrownowazoncyh szczurkow przez ktorych Twoja mama uwaza ze te psy sa swirniete. to nie te psy sa swirniete. to nieodpowiedni ludzie probuja je ukladac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki z imprez

Następny temat

Ocencie mojego Qmpla

WHEY premium