SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napięcie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69
Witam.

Wczoraj zrobilem biceps+plecy+przedramiona i dzis rano wstaje i nie moge lewej reki wyprostowac. Chodzi mi o to ze miesien przedamienia jest tak napiety ze nie moge wyprostowac wogole reki (bol) chyba ze na sile, chodzi mi o ten miesien na zgieciu lokcia. Problem ustępuję gdy cos robie np. lekcja W-F'u badz trening. Wtedy jest ok ale gdy skoncze, ostygne znow jest to samo.
Wie ktos moze o co chodzi?

P.S
Nie chce zakladac nowego tematu dlatego spytam tutaj.
Zwykle robie 3 serie po 12-10 powtorzen i z calym treningiem zchodzi mi sie jakies 30-35 minut, czy to nie jest za krotko? (Czas liczony bez rozgrzewki, okolo 10 minut.)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147326
NoMaD132

Proste przetrenowałeś , w trakcie treningu powstają mikrouszkodzenia tkanki mięśniowej , zbyt duża objętość treningowa może doprowadzić do stanu zapalnego , a widocznie organizm sobie nie radzi z tak obszernymi uszkodzeniami .

1. zbyt duża objętość treningowa.
2. zbyt słabe żywienie
3. zbyt mało wypoczynku

odpuść sobie treningi , dobrze jedz , wypoczywaj , smaruj jakąś maścią , jeśli nie przejdzie jest także możliwość że sobie coś naderwałeś itd ....

wtedy lekarz specjalista - trening siłowy to nie zabawa .

a " teksty bez bólu nie ma przyrostów " nie są dosłowne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 69
Jedna wyczerpująca odpowiedź, czego chcieć więcej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bez obciążania dolnej części kręgosłupa

Następny temat

Proszę o ocenę planu treningowego. ~FBW masa.

Wiecej