SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najemnicy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
"strzelać potrafie bo z wiatrówki strzelałem"


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
e chlopaku jak z wiatrówki dobrze strzelasz to odrazu do gromu cie wezma, po co w jakis najmenikow bedziesz sie bawic

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja umiem strzelać,bo z gumy w gaciach czasem strzelam

Lapa-Lepiej napisz jaki film o najemnikach ostatnio widzialeś.Na forum nie znajdziesz najemników,bo mają inne zajęcia niż siedzenie na forach internetowych,oni ganiają po świecie robiac nie zawsze dobre rzeczy.Chcesz powalczyć?Wojsko polskie czeka...Misje na które chłopaki jeżdżą,nie są już pokojowe.Zarobić też tam możesz.


Ponadto nie jesteśmy byle kto

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Apropo, widzieliście jakieś fajne filmy o najemnikach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli wiesz gdzie to daj mi kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
tak myślałem,ze jesteś fascynatem jakichs filmów...
strzelania z wiatrówki nie skomentuje
w skrócie powiem że jeśli chcesz zostać najemnikiem to najprosciej bedzie znać jakiegoś najemnika który nas w to wciągnie
chyba najbardziej znana armia najemna to LC. O nich do poczytania na forum.

ale wiesz co....? żebyś "nie wkurzał" wszystkich dookoła swoimi celami sprawdź się czy się nadajesz. Proponuję wziąć udział w jakiejś wyprawie survivalowej,mnóstwo tego u nas w kraju organizują(wystarczy użyć google),stopni trudności też jest dużo. Jak się tam sprawdzisz to wtedy pomyśl poważniej o selekcjach,wojsku czy nawet najemnikach

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-08-29 15:36:50

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha dzieki sproboje tego suruvivala atak ogolnie to najemnictwo wojsko itp nie wzieło mi się z filmów od dziecka chciałem zostać kimś takim a jeśli się nie nadam to se odpuszcze a jeszcze jedno jak pójdę na taką wyprawe to opowiem wam jak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a z nauką daleko nie zajadę na studia też się nie nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
ja bym sobie z chęcią obejrzał jakiś film dobry o najemnikach. Żeby sie zrelaksować po szkole, jakies tytuły?

No cóż, kto nie próbuje, ten nie ma... Może Ci sie uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie pamiętam czy to dobry film,ale mam na kompie "Najemnika" ze Stefkiem Segalem.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

9 kyu !!!

Następny temat

porównanie wing tsun do innych stylów

WHEY premium