SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmierne pocenie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Jesli nie trenujesz i na codzien sie nadmiernie pocisz to moze byc problem moga to byc sprawy hormonalne ,tarczycowe czy ch.. wie co jeszcze

pocenie podczas wysilku to sprawa indywidualna jedni sie bardziej poca inni mniej

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1626
nie na codzień jest ok i może żeczywiście inni sie o.p.i.e.r.d.a.l.a.j.ą THX nie wim jak sie tego SOGa daje ale jak by co to go macie

Nie pysznij sie swoją siłą, zawsze znajdą się silniejsi od ciebie.
buakasha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Nie mozesz dac soga nie majac abonamentu.
Krew, ból i pot...urok treningu...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
I ja sie ostro pocę, ale zauważyłem, że najbardziaj jakies 2-3 miesiące po przerwie wakacyjnej, potem wyraźnie mniej, ale i tak dużo. Rada: polubić oraz to, co zapodał kolega Olo na początku. Oraz: po powrocie do domu wypic litr mleka a potem do kolacji jeszcze ze 2-3 szlkanki wody. Ja tak robię i nie odwadniam się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm ja też sie poce...być może bo sie przykładam albo spalam tłuszczyk który mam w udach...:)ale zawsze jestem spocony a inni nie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupcie Antidral w aptece, kosztuje okolo 15 zl, mi pomogl, pachy mam teraz suche zawsze;] ale UWAGA! stosuje sie go na noc co drugi-trzeci dzien ;] tylko na noc, w dzien nei pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Ale jak to się dzieje, że jedni się pocą, a inni nie?
Bo ja jestem raczej szczupłej budowy, a po treningu cieknie ze mnie tak, że wyglądam jak po prysznicu.

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6392
hmm może z tym do lekarza trzeba pójść:) To właściwie chyba serio indywidualna sprawa:)

Szlachetne zdrowie, ile Cię trzeba cenić...ten tylko sie dowie kto choć raz potrenował:p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Zastanawiam się jeszcze, czy jakimiś ćwiczeniami (np. oddechowymi) można temu zaradzić.

Może specjaliści od stylów "wewnętrznych" coś mogliby powiedzieć na ten temat.

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Chyba tak, bo, o ile dość zresztą mętnie, się orientuję, regulacja przepływu chi wpływa dobroczynnie na metabolizm (np, ćwiczenie taichi).
Ktoś tam pisał o smarowaniu się pod pachami. Kpiny? Pot sie leje z całego ciała, co tu dadzą suche pachy? Poza tym, stosoewanie antyperspirantów powoduje, ze skóra zostaje pozbawiona naturalnej ochrony przed przegrzaniem. No i jeszcze to, że skóra wraz z potem pozbywa sie zanieczyszczeń ustrojowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki BASa

Następny temat

Pytanie o BJJ - kontuzja kolana co robic?

WHEY premium