SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadkwasota a kreatyna

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Jakis czas temu lekarz stwierdził, że mam refluks, leki brałem, ale teraz juz od dluzszego czasu nie bralem, anywey.
Ostatnio jakoś bardzo nasila mi sie ta nadkwasota i chce znowu zacząc, mam akurat jeszcze jedne opakowanie Prazolu. Ale obecnie jestem na cyklu na mono i zastanawiam sie czy nie bedzie to przeszkadzac? Jak lek zmniejszy produkcje kwasów to moze kreatyna sie wolniej wchlonie? Albo nie wchłonie i cos moze sie stac? Biore tez wpc, witaminy i glucosamine.
Wiec moje pytanie, czy moge brać lek na nadwkasote?

pzdr

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2009-10-01 23:13:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19814
Spokojnie możesz brać leki. Nie ma to najmniejszego zwiazku. Poza tym kreatyna zamienia sie po czesci w kreatynine(nieaktywna substancja) pod wpływem kwaśnego środowiska(jak sie myle niech mnie ktos poprawi:D). Dodam od siebie, ze teraz na Bioprazol(omeprazol) nie trzeba recepty, a zdrowie najwazniejsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
czy nadkwasota to normalny objaw przyjmowania kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
słuchajcie. ja biorem leki na nadkwas już 3 lata, gasec, controloc, anesteloc itp. podczas brania tych leków robiłem wiele cyklów na kreatynie, białku, węglow. itp. brałem też silne spalacze tłuszczów i nic kompletnie się nie działo. a czy po kreatynie może się zwiększyć nadkwas??? a jasne że może bo to chemia a chemia zawsze zwiększa prdukcję kwasu bierz wtedy tab. i bedzie ok. mi nic nie jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRĄDZIK płyny/papki robione w aptece

Następny temat

Laserowa korekcja wzroku

WHEY premium