SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadcisnienie na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246
Witam
Ostatnio nokautuja mnie rozne problemy na cyklu, teraz doszedl nowy tj nadcisnienie.Zawsze mnialem 120/70 120/60 teraz pech dal w piatym tygodniu cyklu cisnienie od dwuch dni nawet do 170/90.Jestem uparty i nie chce odpuscic bylem u lekarza dal tabletki, ale samopoczucie jest kiepskie.Jakie cisnienia lapiecie na cyklu?Jesli ktos lapie czy trzyma sie dlugo czy to poaro dniowe epizody.Wpadlem na pomysl moze furosemidem popedze wode z organizmu i moze wtedy spadnie.Co myslicie o tym
Ps. biore 200/tyg primki co drugi dzien 0,75 prop.
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246
Dzien, mysle ze najrozsadniej bedzie odstawic prime i zobaczyc co sie dzieje.Cisnieniuje sie tak bo mam lux prace gdzie musze byc aktywny, a w takim stanie nie dam rady.Teraz mam tydzien urlopu zeby sie ogarnac, dobrze ze taki spontan wyszedl akorat na wolnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
U mnie też podwyższone ok 160/90 w godzinach popołudniowych zazwyczaj. Nie odczuwam tego wcale. Badam ciśnienie kika razy dziennie z rana i wieczorem zazwyczaj normalne 120/80 jak i po niżej 100/60. Jaki bf kolega ma ja mam ok 20% wiec i ciśnienie skacze trzeba ograniczyć spożycie soli i dodać kardio powinno troche zbić. W aptece bez recepte możesz kupić czosenek w tabsach tez może troche zbije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246
Mam czosnek, u mnie objawia sie to ciezej boli mnie glowa no i chodze jakbym byl po dwuch browarach.Najgorsze ze jest skaczace raz 140/80 za chwile jest 170/90.Troche boje sie isc dzis na trening zeby nie wyskoczylo do 200 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246
jakie srodki ladujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
z tą furką to zdecydowanie nietrafiony pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
mix testo 350mg leci e4d też piąty tydzień sie zaczął

Zmieniony przez - Kamrys w dniu 2013-12-31 13:39:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246
Jak jechalem 5 lat temu tylko na tesciach nic sie nie dzialo.Teraz ruszylem lepsze srodki i jest kicha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4602
Widocznie ten środek nie dla ciebie albo zbijaj chemią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 246
Jaką chemią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
leki na recepte np beta bloker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
misieksrc
Jaką chemią?


moze ta co dostales od lekarza
masz tabletki na nadcisnienie, a na forum pytasz co robic, Ty powazny jestes ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masteron Enan - ktos brał ?

Następny temat

Co na sylwestra ?

WHEY premium