SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - FIT DRINK NAPÓJ FUNKCJONALNY!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
mysle ze do tygodnia , pilem juz , w smaku moze byc , moim zdaniem mogloby byc intensywniejsze , ale to kwestia gustu , znajomemu smakuje wlasnie takie rozwodnione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1561
Muszę to sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
widać activ prężnie się rozwija i poszerza liste swoich produktów brawo chłopaki!, już wiem co będę popijał przed zawodami jak będę mniał problemy ze zrzucaniem wagi a ostatnio były...:)i w trakcie zawodów
bardzo jestem ciekaw smaku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
czy ten drink może być traktowany jako środek na spalanie tkanki tłuszczowej czy raczej jako napój bez kaloryczny.
Chodzi mi czy przed treningiem np kickboxingu można go brać celem wspomożenia spalania tkanki tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Oczywiście, że można.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 398
A moza zamaweiac ten drink na allegro? :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
To już musisz patrzeć na allegro...

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
ładny składnik daliście do tego napoju- czy któraś dziewczyna już wie czego nie powinno tam być:) Bo ja dałem to mojej żonie i jak zobaczyła jeden składnikto odrazu mi go oddała i zostałem z 18 puszkami do picia:) Ja tam nie żałuje bo napój super-mógłby mieć więcej L-karnityny-cos jak ten w saszetkach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Zapewne chodzi o acesulfam K, ogólnie nasze firmy mnie zadziwiają że żadna nie wpadła aby słodzić np. Stewią. Wtedy nawet maniacy zdrowego odżywiania nie będą wtedy mieli się czego czepiać i piszę to z pełną odpowiedzialnością bo sam ostatnio unikam słodzików.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
no nie do końca- powiem bo pewnie nikt nie zgadnie:) chodzi o kwas foliowy który ułatwia zajście w ciąże-wiem bo moja zona wczesniej to brała zanim urodziła:) nas nic sie zdały moje tłumaczenia że jest to napój wspomagający odchudzanie:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co byście polecili na siłę

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium