SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ Z ACTIVLAB - !!! GLUTAMINE XTRA !!! czyli wykładamy karty na stół...

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
karidt

A może Ty po prostu jesteś właścicielem?

Nie irytuj się tak i spróbuj edytować swoje wypowiedzi bo wyglada tak, jakbyś gadał sam ze sobą, a jak mówi "Rozwój" to moze być\ jakaś dolegliwość, ale przecież na pracodawcę czegoś takiego by nie powiedział....

Sexy Lady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 122
Facebok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
siemka,
Panowie i Panie :)po co skakac sobie do oczu? najlepiej samemu sprawdzic produkt i wtedy sie wypowiadac!! ja osobiście kupuje produkty activlabu i jestem zadowolony z ich dzialania, mam nadziję że z glutaminy X też będę:)
po zdra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Karidt: Proszę ogranicz bajerę. Ani Cię znam, ani nic. Dwa tony niżej i kilka postów mniej a więcej treści i będzie lepiej.

Facebok: To jest standardowa formuła. Jak wspomniał Rozwój musimy informować o potencjalnych alergenach i tyle. Nie rozumiem po co tyle roztrząsać ten temat.

Mnie tylko śmieszy wykorzystywanie faktu, że Activlab nie jest jedyną gałęzią produkcji firmy Regis, co rzekomo miałoby być powodem do tego, że możemy dawać do naszych suplementów Bóg wie co.
To jest właśnie naszym atutem bo doświadczenie z innych branż przenosimy na produkcję suplementów i odżywek dla sportowców!!

Unilever jest producentem detergentów i żywności a pomimo to nikt nie zarzuca im, ze w Snickersie można znaleźć proszek do prania, albo produkty są robione na jednej linii produkcyjnej

Posiadmamy liczne certyfikaty ISO, HAACP (czyli standardy, o których nawet nie powinienem tutaj pisać) i co więcej certyfikaty IFS (International Food Standard) i BRC Globad Standard, których w wielu firmach można szukać ze świeczką i się nie znajdzie..

Nasza linia produkcyjna spełnia kryteria produkcji farmaceutycznej, podlegamy ciągłym kontrolom różnych jednostek certyfikacyjnych, które za każdym razem poświadczają wysoką jakość naszych produktów i procesów produkcji.

Zatem naprawdę skupmy się nad meritum - czyli produkcie, a nie bijmy piany

Pozdrawiam serdecznie

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2010-03-04 16:53:54

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 411
Activlab,

nie widziałem zeby inni producenci odzywek pisali na swoich produktach, o orzechach, soji i pszenicy w składzie:)
skoro wasza linia spełnia kryteria produkcji farmaceutycznej to nie wydaje mi się zebyscie musieli pisac o bonusach w produkcie...
na farmaceutykach o takich rzeczach nie wspominaja - albo cos jest w skladzie albo tego nie ma:)

jesli piszecie ze aromaty orzechowe mogą zawierac sladowe ilosci orzechów to idąc Waszym tokiem rozumowania białko pszeniczne moze zawierac sladowe ilosci pszenicy


Zmieniony przez - hitman2 w dniu 2010-03-04 17:28:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
widze, ze nie tylko ja nie rozumie skad taki zapis...
ok, niech kazdy sam sobie to rozkmini...
Z tego wynika, ze jest zbedny? Czy nie?

Ps. Axel
kazdy glupi wie, ze glutamina jak wskazuje nazwa robiona jest z glutow.

Sexy Lady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
wyglada nie najgorzej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Patrese ActivLab
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
Facebok - umawiamy się: jak znajdziesz w puszce Glutamine Xtra kawałek orzecha, ziarno pszenicy lub coś innego (łodygę bambusa, gluta z nosa jako prekursora L-glutaminy) i udowodnisz że tego sam nie wcisnąłeś, dostajesz ode mnie wybrany produkt konkurencji... Bo przecież Activlaba i tak byś nie przyjął.

Dla pozostałych - zwróćcie uwagę na cenę w stosunku do starej Glutamine Powder 500g (94zł). Nowość, a wychodzi w dużo lepszej cenie, mimo że w opakowaniu jest o 50g produktu mniej... no i teraz trzy smaki do wyboru. Jak dla mnie świetny produkt - również z punktu widzenia konsumenta, a nie PH.

Zmieniony przez - Patrese w dniu 2010-03-05 00:23:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rozwój Activlab Team
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4069
facebok,

Dzięki za pomoc w pacyfikacji karitd'a (też nie znam). Ale do sprawy. Repetitio est mater studiorum.

'Potencjalna obecność alergenów wynika z rodzaju używanych surowców, np. w składzie odżywek znajduje się lecytyna (sojowa, non-GMO) i dlatego też nie można powiedzieć na 100%, że inne produkty proszkowe nie zawierają śladowych ilości lecytyny zawierającej śladowe ilości białek soi. Mówiąc śladowe, mam na myśli poziomy rzędu kilku ppm.'

Czy wyrażenie 'śladowe ilości czegoś' jest zrozumiałe? Jeżeli nie, to chyba najlepiej będzie wytłumaczyć na przykładzie. Pomimo mycia i dezynfekcji, może się tak potencjalnie zdarzyć, że Glutamine Xtra będzie zawierać 1 ppm płatków pszennych. Oznacza to, że w opakowaniu 450 g Glutamine Xtra możliwe będzie znalezienie 0,45 mg płatków pszennych, co dalej oznacza, że będzie to ok. 0,01 płatka. Dla porównania, zgodnie z rozporządzeniem komisji (WE) nr 629/2008, maksymalna dopuszczalna zawartość ołowiu w suplementach to 3 ppm.

I bardzo Cię proszę, nie pytaj:

- to są czy nie ma
- jak i czym myjecie
- ale skąd
- czy orzechy rosną na wierzbie (to raczej temat dla botanika)
- to czy mogą być ślady środka czyszczącego
- a co z płatkami kukurydzianymi
- a jak przeprowadziłeś swoje obliczenia (1 płatek pszenny waży ok. 40 mg)
- ja tu o Glutaminie, a ty o ołowiu

bo przypomina mi się pewien dowcip. Otóż, na wykładzie profesor mówi studentom, że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Na to student wstaje i mówi do profesora:
- Panie profesorze! A jak stanę okrakiem na szynach i chwycę się trakcji, to czy pojadę jak tramwaj?

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Wydaje mi sie ze to powinno byc na tyle juz w tym temacie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jakie odzywki pomocy

Następny temat

prosba o wyjasnienie

WHEY premium