SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOTEBOOK FUJITSU-SIEMENS TANIO

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1224


Do sprzedania mam notebook-a FUJITSU-SIEMENS Amilo Pro V8010 CeleronM 360 1,4GHz 15.1"XGA 256MB 40GB DVD+/-RW WLAN Oryginalny System Operacyjny Windows XP Home PL.

Komputer jest nowiutki uzywałem go dwa razy kupiłem miesiąc temu w sklepie za 3200zł ( mam paragon i oryginalna 2-letnia gwarancje)
Nie posiada żadnych śladów użytkowania poprostu nówka

Sprzedam go za jakaś rozsądną cene ale TANIO !!! jeśli chcesz to zadzwoń napewno sie dogadamy. tel. 888-174-281

Dokładne dane techniczne:


Amilo Pro V8010 CeleronM 360 1,4GHz 15.1"XGA 256MB 40GB DVD+/-RW WLAN XP Home PL

Klasa produktu: Notebook; Rodzina produktów.: Amilo PRO; Klasa procesora: Intel Celeron M; Kod procesora: 360; Prędkość procesora: 1,4 GHz; Częstotliwość szyny FSB: 400 MHz; Pojemność pamięci podręcznej: 1024 kB; Technologia Hyperthreading: Nie; Pojemność dysku: 40 GB; Zainstalowana pamięć: 256 MB; Rodzaj pamięci: DDR2; Maksymalna wielkość pamięci: 2048 MB; Ilość banków pamięci: 2 szt.; Ilość wolnych banków pamięci: 1 szt.; Przekątna ekranu LCD: 15,1 cali; Typ ekranu: TFT XGA; Maksymalna rozdzielczość LCD: 1024x768 pikseli; Maksymalna rozdzielczość karty: 1600x1200 pikseli; Typ karty graficznej: Intel Graphics Media Accelerator 900; Zainstalowana pamięć wideo: 128 MB; Dodatkowe informacje n/t zainst. pamięci: Przydzielana dynamicznie do 128MB; Karta dźwiękowa: AC97; Napędy wbudowane: DVD Dual DL (Double Layer); Typ gniazd PCMCIA: 1 x PC Card Slot type II; Urządzenia wskazujące: Touchpad; All-in-one: Tak; Rodzaj baterii: Li-Ion; Przybliżony czas pracy na bateriach do:: 4,5 godz.; Złącza zewn.: RJ-11, RJ-45, 15-stykowe D-Sub (wyjście na monitor), 4 x USB 2.0, FireWire (IEEE 1394), S-Video, wejście na mikrofon, wyjście słuchawkowe, Wejście zasilania (DC-in); Bezprzewodowa karta sieciowa: Tak; Typ bezprzewodowej karty sieciowej: IEEE 802.11b/g; Bluetooth: Nie; IR (podczerwień): Tak; Czytnik kart pamięci: Tak; Typy odczytywanych kart pamięci: MultiMediaCard, SecureDigital, MemoryStick; Wyposażenie standardowe: 10/100/1000 Mb/s (Ethernet), Modem 56K V.92, głośniki stereo; Dołączone oprogramowanie: Adobe Acrobat Reader 5.0, Nero, WinDVD, Norton Ghost, Norton Internet Security 2005, Odyssey, Driver and Utility CD, Easy Guide; Zainstalowany system operacyjny: Microsoft Windows XP Home PL; Podstawowa gwarancja: 24 miesiące; Dodatkowe informacje o gwarancji:: 24 miesięcy w serwisie; Głębokość: 270 mm; Wysokość: 33 mm; Szerokość: 339 mm; Masa brutto: 2,67 kg.

xbolek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
dlaczego po tak krotkim czasie sprzedajesz sprzet ?? (jesli mozna wiedziec)
i napisz skad jestes i ile bys za niego chcial.

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1224
W z wiązku z pytaniami odpowiedam że laptopa jestem zmuszony sprzedac bo potrzebuje pilnie pieniędzy na naprawe samochodu. cena jaka mnie interesuje to 2200zł to taniej o 1000zł niż w sklepie dodam że na allegro identyczne laptopy sprzedawane są po 3285zł.

xbolek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1224
sprzedany

xbolek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 383 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42990
gdyby sie jednak nie sprzedal to biore

zycie jest zbyt krotkie zeby byc malym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mala wyprzedaż supli likwidacja shopu

Następny temat

[SPRZEDAM] ~ ! ~ Chieftec 420w Dualfan ~! ! ! Tanio !

WHEY premium