SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS- The Next Episode

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
niemamjuzpomyslow juz wystawiona na fejsiku, korci mnie zeby zostawic jak szybko sie nie sprzeda to pewnie zostanie

meju a co długie włosy zapuściłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
szkoda, że nie rozmiar 36 <myśli>

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
wychodzi na to że mamy podobny rozmiar, schudło mi sie i zwężane spodnie 38 z tyłka spadają, mieżyłem ostatnio 36 i luźnawe zdeczka ale przynajmniej uda mi sie mieszczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
wejdź do dziennika to zobaczysz, że nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
bo męskie 36 z damskim 36 nie mają wiele wspólnego :)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
meju podglądam z partyzanta

niemamjuzpomysłow zdaje sobie z tego sprawe tak czy siak ciuszki od dłuższego czasu stanowią problem dla mnie bo albo za drogo albo nie ma rozmiarówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
noo to jest dosyć duży problem powiedziałabym nawet, zwłaszcza jak notujesz taki spadek wagi. ;) ja po 2 kg widzę różnicę i rozpaczam bo mi większość ciuchów zaczyna wisieć :P Aaaale tak poważnie to powód do dumy w Twoim przypadku. :)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
wszyscy kurde z partyzanta podglądają! :p
Lepiej jak się ludzie odzywają. Wtedy jest większa motywacja do porządnego prowadzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
niemamjuzpomyslow Dlatego jakieś wieksze zakupy planuje na jesien kiedy juz mam nadzieje ze waga i wymiary beda stabilniejsze a konto nie bedzie straszyło- zapisałem sie na kurs i na rachunku wielki minus, a dopiero tydzień po wypłacie

meju no niestety u siebie też to widze, ale tak czy siak trzeba ciężko pracować!

Lece spać bo od jutra 1 zmiana w pracy wiec trzeba sie raniutko wygrzebac z wyrka, szama nagotowana tylko popakować
Dobrej nocy wszystkim!



Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-07-15 23:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dlatego ja za jakiś czas kończę ten test/dziennik i odpoczywam od takiej działalności na jakiś dłuższy czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Darmowe próbki Supreme Whey dla forumowiczów!

Następny temat

Badanie białek, Perfect Body

WHEY premium