SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS- The Next Episode

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Ćwiczysz coś jeszcze Nomen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 39

Od rana w pracy, jednak w głowie był mi tylko wieczorny trening. Prezes szybko sprowadził mnie na ziemie udzielając umoralniającej pogawedki o tym że brak mi 10% do wyrobienia normy. Oczywiście pominął fakt że ta norma zalezy od towaru i wielu innych czyników



A1 Podrzut siłowy x 2
A2 Wiosłowanie na ławeczce skośnej x 2
B rozciąganie

Obciążenie:
Podrzut: 60kg
Wiosło: 75
Obwody: 25

Powrót na stare śmieci, więc trening dalej na czuja. Jest ok, w podrzucie można było dać jeszcze cieżaru, w wiosle za to zakres ruchu o wiele wiekszy




Dzisiaj dzień jajeczny, z rybnym epizodem

1kaps Silimarol, 2kaps Glukozaminy, 3g wit. C

1. 5jaj, 30g orzechów



2. 300g sera
3. 5jaj

10g BCAA




Trening

4. 50g Supreme Whey, małe jabłuszko i kilka suszonych śliwek
5. 5jaj, 150g wieprzowiny
6. 100g śledzia

1kaps Magnezu, 1kaps Glukozaminy

BCAA dzisiaj poszła nowa puszka, smak ananasowy rewelka. Zapach po otwarciu puszki zacheca do jedzenia garściami, po rozrobieniu z wodą nie zabija ananasową lepką słodkością, jest bardzo dobre. Z chłodną wodą będzie smakowało wyśmienicie. Kolejnym plusem Produktów z szyldem IHS jest brak problemów z miarką, jest praktycznie pod wieczkiem

Supreme Whey Dostal mi się smak lodow waniliowych, szczerze mówiąc myslalem ze nie zdzierżę. Wczesniej puszka Pure Whey o smaku wanilii i znowu wanilia... zaskoczenie ogromne kiedy wypiło się pierwszą porcje, niesamowicie smaczne szczegolnie na zimno. Myslę że po dodaniu kostek lodu wyjdzie kooosa drink


Jeszcze jedno foto z wczoraj, bo chyba sie nie zgrało z tego co widze





Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-07-31 20:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Lady M ok do arelgologa moge się skusić i pojść, w sumie wybieram sie juz do ortopedy kiedys tam w blizej nieokreślonym terminie. Jedynie wizyta u dentysty mnie przeraża

Wojtku cośtam, ale nadal jestem pipką. Trzeba to zmienić
Zresztą, miałem to napisać Ci w PW ale napisze tutaj, JESTES GENIALNY. Tyle zył na przedramionach to ja w życiu nie widziałem, a i fat na brzuchu wygląda jak nie swój

IGM mialem na myśli siłownie, ukochana zamojska mekka kulturystów czyli "Gryf" od przyszłego tygodnia pewnie juz bede miał karnet na Haleju, jednak tam wygodniej mi bedzie bo godziny otwarcia lepsiejsze i sprzet lepszy. O czujnym oku Wojtka nie wspomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
To dawaj fotę tu czy na PRIV jak to teraz wygląda .

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2013-07-31 23:32:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
na PRIV zaraz dostaniesz w wersji "rozszerzonej", a tutaj wrzuce sprzed kilku dni
Niby to wyglada jakbym cos tam cwiczył, aczkolwiek na silownie chodzę robić sobie tylko sweet focie do lustra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12240
NomenNescio

Niby to wyglada jakbym cos tam cwiczył, aczkolwiek na silownie chodzę robić sobie tylko sweet focie do lustra



wiedziałam, że coś tu jest nie halo

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 40

Dzien jak co dzien, 8h nudy w pracy potem interwały i słodkie lenistwo wieczorem.



Interwaly
20sek szybki bieg/40sek trucht x 7
Było ok, chociaz można było wiecej, stanowczo do poprawy.





1kaps Silimarol, 2kaps Glukozaminy, 3g wit. C

1. 5jaj, 30g orzechów



2.- 3. 250g karkówki


Trening

4. 50g Supreme Whey
5. 5jaj, 150g wieprzowiny

1kaps Magnezu, 1kaps Glukozaminy, 2g o3

Zwijam sie do roboty, miłego!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Chyba regres jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Wieczorem wrzucę wypiskę gdzie wyjaśnie czemu jest tak, a nie inaczej. Ty już po cześci wiesz ocb, ale postanowiłem że schowam wygórowane mniemanie o sobie w kieszeń i opisze Ci na privie coś wiecej- moze to zawazy na Twojej decyzji.
Lece ogarniać materiał i pakować sie na jutrzejszy kurs Miłego!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Darmowe próbki Supreme Whey dla forumowiczów!

Następny temat

Badanie białek, Perfect Body

WHEY premium