SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NEWSY Z MŚ W MALEZJI

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
Mariusz Pudzianowski jest już wice mistrzem Świata STRONG MAN i jest o krok od złota ! - Poniedziałek 23 Wrzesień, 2002 czarek napisał:

Znakomicie w dniu dzisiejszym zaprezentował się Mariusz Pudzianowski.Zdecydowanie wygrał spacer drwala ustanawiając nowy fenomenalny rekord świata 127,47 m.
Poniewaz pozostali zawodnicy wykasowali się w tej konkurencji Mariusz mając aktualnie 44 pnk. na dwie konkurencje przed zakończeniem zapewnił sobie tytuł wice mistrza świata.Drugi jest Savickas 38,5 pnk. trzeci Karlsen i Girard po 28 pnk.Niestety Jarek Dymek spadł na 9 miejsce i ma aktualnie 19 pnk.W zawodach nie startuje już z powodu kontuzji Samuelsson co sprawia , że Mariusz nawet zajmując dwukrotnie ostatnie miejsce zgromadzi 4 punkty które zapewniają II pozycję na świecie.Jednak my tu wszyscy jesteśmy przekonani , że jutro w Kuala Lampur zabrzmi Mazurek Dąbrowskiego.


M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
Pudzian z tytułem - Wtorek 24 Wrzesień, 2002 czarek napisał:

W wielkim stylu Mariusz Pudzianowski zdobył tytuł najsilniejszego człowieka naszego globu.25 jubileuszowe Mistrzostwa Świata Strong Man przeszły do historii. W ostatnim dniu zawodów Mariusz zajął III miejsce w martwym ciągu na ilość razy konkurencję tą wygrał R.Bergmanis.Jarek był 7.W załadunku kul na podesty Mariusz był ponownie III wygrał tę konkurencję ponownie R.Bergmanis a Jarek zajął w niej 9 lokatę.
W klasyfikacji generalnej I miejsce Mariusz 58 p.II Savickas 50 p. III Bergmanis 47,5 p IV był Perry 42 p a V Karlsen 39 p Jarek zajął ostatecznie IX lokatę 24,5 p.
To było by na tyle z gorącej i ale szczęśliwej Malezji żegna wszystkich fanów Strong Mana Cezary Wołodko do zobaczenia w Polsce podczas finału PP z udziałem MISTRZA ŚWIATA 2002


Pudzian z tytułem - Wtorek 24 Wrzesień, 2002 czarek napisał:




MARIUSZ PUDZIANOWSKI MISTRZEM ŚWIATA STRONG MAN 2002 - Wtorek 24 Wrzesień, 2002 czarek napisał:


M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi pudzian sie niepodoba



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
a niby czemu?

M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sylwetka spoko , ale niepodoba mi sie jego podejście do innych ( zbyt pewny siebie , zapatrzony w siebie ) trzeba aby ktos mu nosa utarł ja wole Dymka



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Nonsens Pudzian jest prawdziwym szołmenem i zachowuje sie kapitalnie -gosc ma po prostu jaja i to widac!!!!

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie wiecej w tym cyrku



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
hmm... Uważasz że PUDZIAN jest cwaniaczkiem? A to ciekawe bo Jarek Dymek cwaniakuje tak samo jak i MARIUSZ albo i bardziej. Widać to było na wielu zawodach. Zresztą MARIUSZ jest mistrzem i nie dziwie mu sie że jest pewny siebie i zachowuje sie tak a nie inaczej. Jarek nim nie jest więc powinien być skromniejszy a nie jest.

M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 657
Jeśli chodzi o zachowanie: Dymek ma wyższe wykształcenie i wydaje się być nieco bardziej inteligentny. Natomiast pudzian to bramkarz z dyskoteki, a oni jak wiadomo są mili tylko dla pewnego, im znanego, grona osób. Ale tutaj, w tym sporcie, to czy ktoś jest miły czy nie nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Jak w każdej dyscyplinie, także i tutaj duże znaczenie ma gra (walka) psychologiczna. Im zawodnik jest pewniejszy siebie tym lepiej. Wiara we własne siły daje motywacje, która z kolei daje EFEKTY. I tym efektem jest mistrzostwo świata POLAKA. Jestem Duzmy z Pudziana, i nawet dumny z Dymka, bo w końcu ktoś tam za granicą usłyszał, że istnieje taki kraj jak POLSKA!

Najważniejsza jest harmonia.

*************
Fighter am I!
*************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2678
hexthor czegoś tu nie rozumiem. Piszesz że Dymek ma wyższe wykształcenie a o PUDZIANOWSKIM że jest bramkarzem. Bardzo nieładne porównanie z którego wynika że myślisz sterotypowo czyli że uważasz MARIUSZA za bezmuzgiego pakera. Czemu nie na pisałeś jego wykształcenia. Z tego co wiem to ma średnie i nawet gdzieś chyba studiował tylko że nie ukonczył. Dla twojej wiadomosci powiem Ci że Dymo też był bramkarzem a obecnie ani Jarek ani MARIUSZ sie tym nie zajmuja wiec nie do końca wiem co chciałes powiedzieć przez takie przedstawienie sprawy. Piszesz że jesteś dumny z PUDZIANA ,ja też ale mógłbyś napisac male sprostowanie.

M.R.Bobasek

M.R.Bobasek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam zdjęć Strong Man 2001

Następny temat

prośba o rekordy

WHEY premium