SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NATURAL V MRM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
chcialem sie zapytac o ten produkt bo mysle o zakupie jakiegos tribulusa bo w zwiazku z tym ze ostatnio mam na glowie mase stresujacych spraw na glowie (trening studia dziennie i praca,wiecznie niezawodolona laska ) i czuje delikatny regres sily,zmiejszenie chceci do treningow ,problemy z regeneracja,takze z potencja bylo lepiej,rozdraznienie itp. i tak z rozmow na silce pomyslalem o tribulusie bo nie chodzi mi o jakis konkretny przyrost masy czy sily ale o lepsze samopoczucie...jeden koleszka bierze wlasnie tego tribulusa z mrm i jest zadowolony ale pytanie czy sie oplaca jak mozna kupic z olimpa za 2 x taniej co jest dosc istotne bo chcialbym poprowadzic dluzsza suplementacje i na koszty tez patrze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!

Mysle ze powinienes przeczytac tego posta:
https://www.sfd.pl/temat162749/
Na koncu opisuje swoje spostrzezenia po ok 3 miesiecznej suplementacji - wiec przeczytaj caly post :)

Polemcam Olimpa.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze udalo mi sie Ci choc troche pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
a moze z vitalmaxa mix tribulusa i ZMA za bardzo dobra cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
dla mnie właśnie natural V mrm jest jednym z lepszych tt jakie są na rynku , dobre są tez kazeina. Olimp tez spoko , tylko radził bym brać więcej niz zalecają.

sam zamowiłem sobie pare mrm , ciągłe suplementacja da pozytywne rezultaty nie tyklo potencji ale i przywroci chęć do zycia

ile opakowań chciałeś kupić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
duza jest roznica miedzy olimpem 60 a 90?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
TT 60
1 kapsułki (700 mg) zawiera:
Tribulus Terrestris (60% steroidowych saponin) - 500 mg
- w tym saponin 300 mg

TT 90
1 kapsułka (700 mg) zawiera:
Ekstrakt Tribulus Terrestris - 500 mg

Pozdrawiam :)
- w tym steroidowych saponin - 450 mg

I to chyba cala roznica :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
jezeli efekty beda ok to myslalem o stalej suplementacji tt wiec to by wychodzilo 1-1.5 opakowania na miecha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
A jeszcze jedno... nie wiem czy moge to tutaj wstawic (jezeli nie to przepraszam) ale masz tu troche opini o tym produkcie:
http://www.dso.pl/product_reviews.php/cPath/47/products_id/806

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
pastor , 60 musiał byś sporo zjeść

popatrz na skład mrm i olimpa

choć sam mam troche 90 na stanie i tez ją polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
to popatrz na opinie o natural V na faście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
czorcia dzieki za tego linka ale heh raczej nie wierze w przyrost 5 kg i 4 cm w lapie (zreszta raczej powoli sie szykuje do rzezby bo dobijam do 117 kg i troche sie juz "ciezko"czuje) i jak se pomysle o diecie i areobach w stanie jakim jestem to , na silowni ludzie sobie chwala no ale tam gdzie cwicze to slyszalem juz rozne teorie suplementacyjne wiec zawsze lepiej sie zaptyac szerszego grona.wlasnie czytam twoj post i jest bardzo pomocny,chyba sie narazie zdecyduje na olimpa90 i zobaczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

creatyna w płynie

Następny temat

EXTREME MEN`S FORMULA Tribulus Complex- stosowal ktos ?

WHEY premium