SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MotoGP - sezon 2016

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pippo za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Śmierć Marco oglądałem w tv "na live", wypadek Saloma nie, ale jak wróciłem do domu i zobaczyłem wiadomość w necie, to byłem w szoku...kilka razy sprawdzałem na innych stronach, nie mogłem uwierzyć, tak jak i to, że odjechali rundę, nie zdecydowałbym się na to...

To raczej było takie pod kamery zrobione, kurtuazja, ale z tyłu głowy obaj będą mieli to w pamięci

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Oglądałeś Wikt?



Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
nie miałem jeszcze okazji, ale nadrobię, nadrobię

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Wyścigu z Assen niestety jeszcze nie widziałem, gdyż jestem za granicą, ale gdzieś mi wyniki mignely i jak sądzę pewnie suchy wyścig to nie był.

Mam nagrane, w sierpniu nadrobie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dużo deszczu, wyścig przerywany i rozgrywany na raty. W drugiej części wyścigu po przerwie Vale objął prowadzenie i odjechał, ale przeszarżował i przegrał wygrany wyścig lądując na poboczu...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
GP Niemiec przed nami, pogoda Yamasze nie odpowiada i Lorenzo będzie musiał w Q1 jeździć.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Znowu ruletka pogodowa i znowu Marquez wygrywa, jak w Argentynie...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Wszystko mam nagrane, za dwa tygodnie obejrzę

W typerze mi ch**owo poszło, ale to takie typowanie jak się treningów i q nie widzi...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie bawię się już w typery, ale wiem jedno po obejrzeniu kilku wyścigów w Moto3 na deszczu w tym sezonie - nakvrwia deszcz, trzeba stawiać kasę na Paviego. Na suchym jest leszczem, ale w deszczu jeździ na moto niczym Senna w F1

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pozycja w koszykówce

Następny temat

Trening siłowy a trening na masę u młodego sprintera.

WHEY premium