SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pozycja w koszykówce

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Witam,
mam 180cm wzrostu i wyskok ok. 50cm, jestem dosyć szybki. Na jakiej pozycji powinienem grać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 145
Wyskok nie za duży jak na Twój wzrost, z takim wzrostem przydało by się mieć te 80-90 centymetrów żeby fajnie już atakować obręcz.

Ogólnie to 180 to taki rozgrywający, np Chris Paul ma 183 cm Stephen Curry 191 a z kolei Nate Robinson 176 więc taka 1/2 na boisku to dobra pozycja dla Ciebie według mnie

No chyba że jesteś najwyższy z kolegów w drużynie i granie tak zwany "small ball" to możesz grać na każdej pozycji


Zmieniony przez - KrzysiekR w dniu 2016-01-16 18:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Co do wyskoku to nie wiem za bardzo jak go ćwiczyć, próbowałem super dunk ' ów itp. ale nie było jakichś wielkich efektów :/ Jestem najniższy ale rozgrywającego mamy bardzo dobrego (i zarozumiałego) więc raczej na tej pozycji nie pogram... Jeżeli masz jakieś treningi na wyskok albo dobre ćwiczenia to będę wdzięczny za podesłanie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Europy Piłkarzy ręcznych 2016

Następny temat

MotoGP - sezon 2016

WHEY premium