SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje przygotowania na SAA+PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
w sumie jedno i drugioe bedzie sie pewnie do jednego i tego samego sprowadzalo. A Ph pare razy drozej wyjda niz saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
No nie wiem wychodzi tyle samo a nawet taniej plus wieksza pewnosc niz undery zasrane ze jest tam co powinno byc dlatego postanowiłem połaczyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
rozumiem...

W takiej sytuacji braku pewnosci mysle ze to faktycznie moze byc jakas alternatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Nie chodzi o alternatwe ale naprawde sa tansze..Mysle ze dobrym i tanim sposobem jst ich polaczenie np..z testosteronem aptecznym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


Narzie pozytwne zaszkoczenie 109 kg i bez zbierania duzej ilosci fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
sorki ale kuzwa jak Ty to zrobiles ze w 2 tyg 10kg przytyles przeciez malo kto tak tyje na cyklu nawet na duzych dawkach omki antka czy agowironu napisz lepiej ile kamieni miales w kieszeniach albo ze w butach i kurtce sie wazylem bo nie uwieze !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Forma rewelacja!!!!!!! powodzenia na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864


n
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
wIESZ PIERSZE TRZY DNIE PO REDUKCJI TO POSZłO 3KG OD TEGO ZE DUZO ZARCIOA ZAWSZE ZALEGA W JELITACH WAZYłEM 98.1KG WAZE SIE RANO..jA SZYBKO NA MASIE PRZYBIERAMPO REDUKCI DO PORZEDNICH ROZMAROW POZNIEJ SIE JUZ NORMUJE ZAWZE TAK MAM..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca data ważności

Następny temat

Jak dawkowac winstrol pro 100

WHEY premium