SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta do oceny - zahamowanie spadku wagi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Mam włączoną kamerę. Wpisałam - dodaj zdjęcie i wyświetliło się -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Mam włączoną kamerę i jak kliknęłam dodaj zdęcie to wyświetliła się tabelka - adobe flasch i kliknęłam - zezwól i nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Mam włączoną kamerę i jak kliknęłam dodaj zdęcie to wyświetliła się tabelka - adobe flasch i kliknęłam - zezwól i nic. Poza tym teraz wszystko mi się blokuje i zawiesza jak kliknęłam - dodaj zdęcie. To moje chyba 10 podejście do napisania tego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Dorota,
a możesz zrobić sobie zdjęć aparatem lub komórką? doczytałam, że nie wiesz, jak wrzucić zdjęcia z telefonu - nie możesz poszukać, jak to zrobić? może masz opcję bluetooth . To w sumie forum sportowe i nie udziela się tu rad, jak korzystać z kamerki internetowej, przykro mi
Edytuj sobie też wypowiedzi, zamiast tworzyć nowe i robiąc sobie w ten sposób śmietnik. W pasku nad Twoją ostatnią odpowiedzią masz taką małą jasno-żółtą karteczkę z ołówkiem - ona służy do edycji (oczywiście dopóki ktoś inny nie odpowie na Twojego posta )

Powodzenia



Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-11-26 22:53:00

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Nie tworzę kolejnych postów, tylko poprzednie nie chciały mi się dodać. Przynammniej nie wyświetlił mi się post. Wszystko przez to, że kliknełam - dodaj zdęcie i wtedy się wszystko blokowało i nie chciało nic dodać. Po co jest tu pcja dodj zdęcie, skoro nie można dodać. Ja mogę dodać tylko z kamery internetowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Rozumiem zatem, że zdjęcia masz może to kwestia przeglądarki lub rozmiaru zdjęcia? Nikt tu nie miał problemów z dodawaniem zdjęcia z dysku przynajmniej nie kojarzę

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj ściągnąć inną przeglądarkę internetową, jeśli masz Explorera, to np. Mozillę lub na odwrót.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Mimo, że przed chwilą ściągnęłam sobie nowy adobe flash est napisane - wtyczka adobe flash uległa awarii.

Nie mam zdjęć na dysku - chcę zrobić zdjęcie kamerką internetową.

Zmieniony przez - Dorota w dniu 2011-11-26 23:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
jak nei masz zdjęć na dysku to nic dziwnego że ich tu wrzucić nie możesz, zdjęcie zrobione kamerką również musisz zapisać na dysku po prostu, a potem używając opcji przeglądaj, wybrać odpowiednie zdjęcie (pamietając o tym byz achowac odpowiedni rozmiar max. 800/1000 pix i 200kb, plik musi byc zapisany w formacie jpg lub gif lub png)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dżulia - redukcja

Następny temat

A na targowisku jedna Lejdi do drugiej Lejdi gada... %-)

WHEY premium