SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Południowej ! [RZESZÓW]

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5930
ok zle to troche napisalem chodilo mi oto ze jednym z sedzi byl Wozniak ci co sa z krosna wiedza o co chozi

SFD FIGHT CLUB

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 425
Ha....no to teraz sempai "Nikczemny" Kowalczyk bedzie sie na nas woził bardziej niż zwykle...

---miejsce na Twoją reklamę---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8508
Bylem na tych zawodach moja dziewczyna 1 miejsce w kategorii +55 kg

.:: CYBERMASS ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 425
no to ślicznie Cybermass! Gratulacje dla niej i dla ciebie za skuteczny support

Eh, eh, żałuje że mnie nie było. Jechali ludzie z mojego klubu, ale ja mam paskudną odmianę choroby lokomocyjnej i raczej w pełnym autokarze nie dam rady...

---miejsce na Twoją reklamę---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
CYBERMASS gratulacje dla dziewczyny

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5930
Cybermass no to gratuluje dziewczyny pewnie krotko cie trzyma

SFD FIGHT CLUB

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcialbym pogratulowac Tej Dziwczynie z Kilec - Rusin Ewie, gdyz poznalem ja osobiscie w wakacje ubieglego roku w Zakopanem, co jeszce moge powiedziec drugie miejsce druzynowe dla zakopanego zaraz po Kielcach to duzy sukces, pozatym zabraklo nam 2 pkt do pierwszego, hmm ale to sie jeszcze nadrobi!!! Ja osobiscie bede sie prawdopodbnie szykowal dopiero na Puchar Polski, i Juniorow, tam bede chcial zawojowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Yuzzum no to jak mi sie ze stawem nie pogorszy to sie spotkamy na juniorach tylko ze ja chyba do 60pojade moze do 65

a co z Pawlem Karczem czemu 3 zajal? na pucharze byl 1 czyzby spadek formy czy poprostu konkurencja ostra

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z Pawlem to byla taka akcja ze do pierwszej walki wyszedl nie rozgrzany i dam troszke oberal!! Wyszedl nie rozgrzany tylko dlatego ze poprostu powiedzieli mu ze ma WOLNY LOS w pierwszej walce - okazalo sie calki co innego!!! I na biegu wychodzil do Walki nawet wczesniej sie nie rozgrzwajac, to pierwsza sprawa. Podczas wlasnie tej pierwszej walki to poprostu polknoł go z kopytami, nastepnie trafil na goscia ktory wychodzac do walki wlasnie z Pawlem wycofal sie - to zamiast Pawla poscic z wygrana dali mu swierzego goscia z NT, wlasnie w ta walka i poprzednai bez rozgrzewki zadecydowala o tym ze w 3 Walce pawel ulegl kolesiowi z Limanowej, zreszta dobrze mu znanego gdyz 24 Kwietania 2004 odbyl sie turniej zaprzyjaznionych Klubow ZAKOPANE vs LIMANOWA gdzie wlasnie tam PAWEL zjadl tego goscia!!!
A ogolem do turnieju to bym powiedzial ze organizacja to wogole porazka, sedziowanie tez super nie bylo! Tak powiem, miejscami strasznie Stronicze!! BARDZO WRECZ!!!
A co do jego formy dalej jest na najwyzszym poziomie!!! Teraz przymiarka do Mistrzostw Polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8508
wojtas kosa dzieki hehe taki moj kochany rzezniczek z niej :D

.:: CYBERMASS ::.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Get tough! How to win in hand to hand fighting

Następny temat

MP młodzików i juniorów Polskiej Unii TKD

forma lato