SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Juniorów 18, 23 i Seniorów, Weteranów w TSK - W-wa 07-09.10.2016?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Zastanawiam się jeszcze nad Mistrzostwami Śląska w WLK.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Wzorek, oczywiście że mnie poniosło. Myślę, że każdego zainteresowanego tematem ponosi jak się dowiaduje o takich nowinkach. Szkoda że usunąłeś mój wpis bo była w nim zawarta cała prawda o organizowaniu zawodów w ts. Jeśli nie zaczniemy głośno i dobitnie mówić o takich sprawach, to ta patologia się nie zmieni. A wiem, że część z nich to forum regularnie czyta.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3538
Inna sprawa, że jak krytykować to otwarcie, nie chować się pod nickiem, ukrywając wizerunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
nie chce zakladac kolejnego tematu, wiec jezeli nie jest to duże narusznie, to czy dysponujecie moze kobiecymi normami na klasy sportowe w tsk? nigdzie nie moge znalezc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Nina, tak się nieszczęśliwie składa, że jak kilku moich znajomych, byłych już zawodników ts miało obiekcje, co do działania władz związku, nagle zaczęli mieć problemy z zaliczaniem bojów na zawodach. Oczywiście nie było to spowodowane brakiem siły czy techniki. Poza tym forum dopuszcza stosowanie nicków i służy do wyrażania opini użytkowników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3538
No bez przesady, o ile pisze o jakimś tam niedbalstwo czy braku organizacji to nie chce mi się wierzyć w aż taka patologie. Wiadomo że każdy wątpliwości tłumaczy na swoją korzyść. Zresztą każdy swój start dokumentuje więc jak będę miała obiekcje to tutaj wspólnie się je rozstrzygnie. Do sędziowania w moich startach nie miałam zastrzeżeń, niech będzie surowe ale sprawiedliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
A jednak tak było. Nina co masz na myśli pisząc o dokumentowaniu startu? Startujesz w IPFie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Na szczęście mnogość zawodów i federacji jaka jest ostatnio do wyboru daje każdemu dowolność gdzie i wg jakich zasad chce startować. A pomyłki sędziowskie (celowe czy tez nie) będą zawsze dopóki nie wymyśli się jakiejś inteligentnej technologii, która by mogłą bez emocji oceniać boje tylko na podstawie wprowadzonych zmiennych,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Oczywiście zgadzam się z Tobą co do sprawiedliwego i surowego sędziowania, ale niestety jest zbyt dużo przypadków braku takiej sprawiedliwości, żebym mógł powiedzieć o dobrym sędziowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3538
rolandman
A jednak tak było. Nina co masz na myśli pisząc o dokumentowaniu startu? Startujesz w IPFie?


nie, jedynie z każdego podejścia mam film, często dwa, później sobie analizuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VII "Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc". - Międzychód 01.10.2016 r.

Następny temat

Grzegorz Leski - nagrodzony przeze Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej GRATULACJE!

WHEY premium