SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzem Europy 2008 będzie ...

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13311

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3956
Ja własnie czytałem, ale nie wiem, czy mozna na tym polegać w bukmacherce:D ...choć kusi... ojjj kusi...

wszystko było O.K ...miałem nawet w planie postawić tak jak przewidziała jakaś stara baba, ale... Gdy zobaczyłem, ze Polacy odpadną w grupowej...

kurcze...:/


Nie wiem jak się do tego odnosić, ale takie rzeczy sprawdzają się napraaaawdeee często...

Zmieniony przez - M@rian1518 w dniu 2008-06-04 18:42:59

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
ja dziś miałęm isc do bukmachera ale nie poszłęm
obstawić mecz Polska-Niemcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3956
na...? a co myślicie o tej wróżce..? tu podaje link do tego artykułu...

http://www.euro2008.wp.pl/kat,1002421,title,Wrozka-to-przewidziala,wid,10019912,wiadomosc.html 

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
oby to była nieprawda
głupoty gada

Zmieniony przez - mateuszsz1 w dniu 2008-06-04 19:20:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ale wy macie rozkminki Ja Jakubina mogę być waszą wróżką Jakubina mowi wam stawiajta kase na Holandię a wygrata tyle ile chceta .

A tak na powaznie to nie wiem jak mozna przywiazywac wieksza wagę to pyeprzenia 3 po 3 jakiejś taniej wróżki . Ona tyle wie co i każdy z nas jak nie mniej bo huy sie pewnie zna na piłce nożnej . Wytypowała jednego z faworytów i liczy na cud by tak sie stało to OCZYWISTE jak dla mnie .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
ciekawe czy jej przepowiedz się spawdzi wszystko okarze się po euro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3956
Taka Wróżka nie ******li byle głupot i nie myśli "aaa moze się spełnią..." Tak samo jak jasnowidztwo... dziwne nie..? a jednak sie sprawdza... MOżecie mnie mieć za dziwaka (nie mylić z dziw.ką) , ale ja chyba coś z jej przepowiedni postawie... za minimalną kaske, ale jednak... Oczywiście nie to na temat polskiej grupy


a tu za 2 dni kurs na Francję na mistrza 1,01 :pp

Zmieniony przez - M@rian1518 w dniu 2008-06-04 20:04:30

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Nie trzeba być wróżką, aby przewidzieć że Polacy nie wyjdą z grupy. Media i sami piłkarze dmuchają balonik z napisem EURO2008 a za tydzień ten balonik pęknie z wielkim hukiem.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
"Taka Wróżka nie ******li byle głupot i nie myśli "aaa moze się spełnią..." Tak samo jak jasnowidztwo... dziwne nie..? "

No jak nie jak tak wlasnie mysli . Z reszta skad ty to mozesz wiedziec co ona sobie mysli ? Ludzie inteligentni od lat doskonale wiedzą że wróżki itp itd to jedna wielka ściema o tym juz nie raz programy ogladalem . To NIC innego jak naciąganie "naiwnych" ludzi na kasę ktorzy łudzą sie że gdzieś w tym jest prawda . Mnie to nie rusza ani troche ba mnie to śmieszy takie przepowiednie z zadu wyjęte .
Dalbym sobie juz teraz rękę uciąć że nie bedzie takiego finału jak Portugalia - Francja . I bylby pewien ze reki nie strace . Oczywiscie prawdopodobienstwo takiego finalu jakies tam jest ale na tyle male że nie balbym sie "zaryzykowac" bo to też zadne ryzyko by bylo . miliony wrozek na świecie miliony przepowiedni moze ktoras wytypuje dobrze heh .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
sorka,ale jak wy smucicie!!!!!! przeciez te wrózki powiedza wszystko co chcesz wiedziec,zebys tylko im zaplacil!!! my tez mozemy tu byc wszyscy wrozbitami,bo kazdy ma swojego faworyta i mowi,ze on wygra!! ojoj

"I'm forever blowing bubbles,
pretty bubbles in the air...
they fly so high,
they reach the sky
and like my dreams
they fade and die..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stabilizator na kostke ,jaki najlepszy

Następny temat

Sto lat Wikt !

WHEY premium