SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miękka kulka nad odbytem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Kolega anubis jest bardzo nieśmiały ale właśnie napisał, że bardzo chciałby otrzymać więcej interesujących fotek tak więc Athread4 odezwij się do niego na PW

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dziękuje ze się martwisz o mnie ale poradzę sobie sam, jakoś przełamię tą nieśmiałość

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133
@krzykacz Obawiam się, że nie tylko anubis :D Już robi się spam na mojej skrzynce ;l

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Masz branie, have fun

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133
Rozmawiałem właśnie z koleżanką na ten temat i mówiła, że jak jest mały to idzie to wyleczyć farmokoterapią. PS. co oznaczają te minki które tak nadużywacie? ;o

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
szczerbaty usmiech

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
Athread4
Rozmawiałem właśnie z koleżanką na ten temat i mówiła, że jak jest mały to idzie to wyleczyć farmokoterapią. PS. co oznaczają te minki które tak nadużywacie? ;o




Rozumiemze rozmawiales o swoim "problemie" z koleżanką a wstydzisz sie isc do lekarza którego obowiązuje tajemnica lekarska bylo nie bylo

Ps Też chce to foto

Balboa5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133
Jest to moja dobra koleżanka, która już sama miała z tym styczność, więc w czym problem? Rozmowa, a grzebanie w moim rowie to chyba różnica :D Co to photo pisałem juz posta. ;>

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
No ale kurna ja bym jednak wolal do medyka sie udac ale moze jestem inny i nie lubie rozmawiac o swoim odbycie ze znajomymi ...

najpierw wyslij jakas fote promocyjną ,wtedy zastanowie sie nad zakupem reszty "goracych fot"

Balboa5

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opuchnięte kolano

Następny temat

Tłusta cera, nie do opanowania.

WHEY premium