SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka pmp dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2361
Hej , mam pytanie odnośnie dawkowania tej metki. Mam ją w 10mg 100tab. Już nie wiem jak to jest z dawkowaniem bo gdzie indziej piszę że co 4-6 godzin, znowu tutaj ktoś mi napisał że 2 razy dziennie..

Jak by mi ktoś mógł napisać jak to w końcu brać był bym wdzięczny.. Dodam że będę miał zamiar brać po 20mg czyli 2 tab. z tego co wyczytałem na jakiejś stronie odnośnie do mojej wagi. I czy brać to razem z posiłkiem czy przed czy po, i jak z dniami treningowymi ?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2361
Nie mam teraz czasu na ankietę chce wiedzieć tylko dawkowanie, gdzieś tu już pytałem o to ale ni cholery znaleźć nie mogę tego ... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
po to jest ankieta zeby rozpisac odpowiednie dla Ciebie dawkowanie. nie masz czasu na ankiete to nie oczekuj ze dostaniesz odpowiedz.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2361
Do dawkowania potrzebna jest raczej tylko waga u mnie 77kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
skoro wiesz lepiej to dawkuj sobie jak chcesz

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
czlowieku anorektyczny gdzie Ty sie za sterydy bierzesz. zacznij jesc i cwiczyc. waga 77kg nie jest zla ale nie przy Twoim wzroscie 190cm

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2361
To co będę robił to moja sprawa :) Nie tu to na innym forum dostane odpowiedź o_O Mocny nie pomyślałeś że ktoś już moze mieć tak w genach i nic innego na to nie wpłynie? Tak myślałem że takiej odpowiedzi na poziomie dostane :D


Zmieniony przez - Agroo w dniu 2013-11-06 14:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Kazdy tak mowi a pojecia o odzywianiu i treningu nie ma i mysli ze sterydami sprawe zalatwi.

zjedz dziennie 6 workow ryzu 1kg miesa troche platkow jajek twarogu i przestaniesz p******ic ze masz takie geny. masz takie bo jestes niedozywiony i tyle.

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2013-11-06 15:16:40

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2361
Spokojnie spokojnie, co do jedzenia itd to nie jestem jak to nazwałeś "każdy" od kąt ćwiczę przybyło mi 7 kg i chce teraz po prostu spróbować z tym i oczekuje odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jeżeli masz 190cm wzrostu, to na sucho powinieneś bez większych problemów dobić do 90kg. Jeżeli tego nie osiągnąłeś to niestety miska leży i, bez urazy, ale tłumaczenie się genami albo przemianą materii to bzdury i nawet nie wiesz ile razy już takie rzeczy tu czytaliśmy.

Piszemy Ci o tym dlatego, że skoro już wziąłeś się za ten sport to wyciągnij z niego jak najwięcej, nie bądź kolejnym napompowanym metą "sezonowcem" któremu wszystko zniknie jak skończy cykl.
Bo tak właśnie będzie bez właściwej miski, napompujesz się wodą i pewnie też fatem, siła owszem pójdzie ale to wszystko tylko na chwilę będzie.

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2013-11-06 16:02:41

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dla scislosci jakie padania

Następny temat

Czy taka dawka ma sens ?

WHEY premium