SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methagen i Oxygen Desert Labs

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Zmieniony przez - miczelx w dniu 2010-12-06 10:30:32

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
edytuje bo mi usuwanie co nie dziala

i tak
z tymi pimpowanymi na sfd firmami to troche sie kontroluj bo w pewnym sensie pomawiasz (jeszcze bezosobowo) co mi dziala na nerwy w sytuacji gdzie sam pimpujesz towar z tego tematu,
ostatnie ostrzezenie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Jeśli wyrażanie swojej opinii i tego co obserwuję po znajomych jest pimpowaniem to ok.
Nie raz się już przejechałem na produktach wychwalanych na sfd, widać niektórym jest to nie na rękę

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Napisalem wyraznie zebys kontrolowal co piszesz na temat firm wychwalanych
teksty typu "widać niektórym jest to nie na rękę" to zachowaj sobie do momentu gdzie bedziesz mial jakies dowody i bedziesz w sytuacji gdzie jawnie mozesz oczerniach ludzi, poki co odpoczniesz kilka dni

Bo tak jak juz pisalem nie raz w tym dziale, nie bedzie tutaj tego typu dyagacji, co jest komu na reke kto co pimpuje i innych bzdur

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2010-12-06 12:34:36

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Dla mnie dowodem jest twoje zachowanie i bezpodstawny ban! Na forum siedzę dłużej niż ty i nie piszę niczego co nie było by prawdą, a wypowiadam się tylko wtedy kiedy mam coś sensownego do powiedzenia.
Ale w końcu to polska, tu ma rację ten co ma władzę

A dla jasności to moja 1 wypowiedź wyraźnie odnosiła się do typa który przyznając się że nie testował produktów firmy a mimo to snuje swoje teorie i wyzywa innych od desperatów

I jeśli pimpowanie na sfd to tylko moje teorie wyssane z palca to co w avatarach niektórych userów robią loga firm produkujących undery




Zmieniony przez - prawdaboli w dniu 2010-12-06 13:01:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
No moje zachowanie napewno jest dowodem w hooy ja nawet nie mieszkam w pl i naprawde mnie goowno obchodzi co sie komu sprzedaje
Ban dlatego ze pisalem wyraznie o wstrzymanie sie z tego typu osadami,
skoncz pyerdolic glupoty

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2010-12-06 13:31:51

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
i jak msciciel00 metka klepie.? jestem ciekawy bo posiadam taką samą.

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
sultani- akurat miałem do czynienia z oxytrenem i na pewno nie jest w nim metka, minimalne przyrosty po 21 dniach, czyli po opakowaniu to 7 kg, jeden koles w połączeniu z teściem zrobił 18 kg przez 6 tyg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
18kg w 6 tyg ooojapieeerdole brak mi słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Aż mi już wesoło w świąteczny dzień 18 kg.. :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-Durabolin Organon, Polska

Następny temat

Balkan Pharmaceuticals (temat zbiorczy)

WHEY premium