SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanolon (LK, Indie)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
Czyli rozumie ze te 200 tab to bede musial w jednym cyklu wpieprzac jak cukierki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
tak 6-8 tab dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
Fajnie :/. Dzieki za pomoc chlopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
moj ziomek to szamal

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
i co w zwiazku z tym?

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
No nabija sobie ilosc napisanych postow ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Zamien na inna metke, tej nie poelcam.

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
jakosc srodkow z lyka labs jest mizerna stezenie mim zdanie bankowo zanizone chyba ze ktos to anprawde dlugo chomikowal jedz najpierw tyle mg ile wyliczyles np jak 20mg to 4 tbs jesli poczujesz ze slabo dziala to znaczy ze jest zanizone stezenie i zwieksz ilosc tbs do 6-8.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
Zamienic juz niestety nie mam jak ;/ jedyny moj "promotor" w sprawach dopingu wyjechal do angli. A jak narazie cwicze na silowni w akademiku we Wrocku a tutaj prawdziwych koxow jak na lekarstwo ;] wiec nie mam "dostepu" ;/. Nic no bede musial sie z ta metka momeczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
chodzi o to ze to nie fake wiec nie swiruj

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldolin (Unichem, Chiny)

Następny temat

Boldenon (Gen Far) FAKE!

WHEY premium