SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol pakowany po 200 Tab???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Witajcie
Czy spotkaliście się z rosyjskim metanabolem pakowanym po 200 tabletek. W białej plastikowej buteleczce. Jeden kolo go bierze, ale ja nie jestem pewnien jego oryginalności. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A z tych w listkach, to które są dobre, bo głupieję, wiem, że jest "trochę" podróbek.


Raz na wozie raz pod wozem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie slyszalem o czyms takim, ale jak kolega rosnie to pewnie prawdziwy..

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Ja też go miałem. Wydaje mi się że jest O.K. W smaku jak ten w listkach i co najważniejsze daje przyrosty :).

SSJ4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie spotkałem się z tym, ale produkowany dla nas przez towarzyszy z Rosji metanabol i tak jest produkowany nie przez zakłady farmaceutyczne, więc nie ma się co dziwić. Poczekamy, zobaczymy najlepiej obserwować tych którzy go używają i oceniać skuteczność :)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Właśnie problem w tym, że kumpel porównywał smak tej mety(pakowanej po 200t) z inną ruską metą, ale tą w listkach(bez kodu). Smak jest inny i rozmiar także. W związku z tym jakie jest prawdopodobieństwo, że produkowała je inna firma i dlatego różnią się smakiem i rozmiarem. Czy raczej nie możliwe aby tak było? A propos tego czy rośnie to nie wiem, bo dopiero zaczął brać (te po 200t) i zastanawia się czy nie przerzucić się na metke w listkach.

P.S Osobiście wolę polską, przynajmniej nie mam problemów z podróbkami.

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Rozmiar i kształt tableek identyczny jak w listkach. Brałem go ja i moi kumple. Wszyscy mieliśmy przyrosty. Może twojemu kumplowi wcisneli coś innego?

SSJ4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko możliwe

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Najwyraźniej jest tak jak mówicie. W każdym bądź razie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koleś jadł tą mete, na niego zadziałała, wcześniej łykał tą w listkach i mówił, że jakby lepsza, o dziwo pił do niej dużo piwa. Ale poleca, trudno ją dostać, więcej jej nie widziałem.

Raz na wozie raz pod wozem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak pił dużo piwa do mety to już tego nie można skomentować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaloba...

KWASIK FETA TABLETA !!! :DDDD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustenon 250

Następny temat

Profesjonalne porady (to tylko tytul) ;-))

WHEY premium