SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol Balkan Pharmaceuticals + Trenbolo acetat Razak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
http://img687.imageshack.us/i/obraz003ls.jpg/
niezadwno skonczylem brac winstrol dynamic development troche wychudlem na nim niestety ale to nie szkodzi . Pozdro
http://img694.imageshack.us/i/obraz005cy.jpg/
problem jaki mam to brzuch bede go trenowal ostrzej zoabaczymy co ztego wyjdzie . Na samo poczatek to co moge powiedziec ze zauwazylem czuje sie tak jakby troche lepiej podciagajac sie na drazku czuje jakby szlo to lzej .Poczakemy az sie rozkreci i wtedy bede relacjonowal pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
Jutro jeszcze wrzuce jakies foty dokladniejsze . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
Foty dam innego dnia bo dzisiaj ledwo zywy jestem po wczroajszym treningu zakwas ogromny Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11223
a bierzesz do tego jakiegos tescia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
Wczesniej bralem sam metanabol razaka tez na mnie dobrze dzialal masa szla sile tez zoabczymy jak to polaczenie zda egzamin .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
Kiedy sie mozna spodziewac ze zacznie dzialac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
mam jeszcze takie pytanie czy przetrenowanie moze powodowac ze towarek nie bedzie dzialal chodzi mi oto ze jak zaczynam brac to wiadomo ze odrazu nie dziala i zaczynam ostro cwiczyc i sie przetrenuje czy jest mozliwosc ze nie zadziala dzieki za odp Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 375
skoro nikt nie pisze to ja napisze mala ciekawostke jest juz 7 dzien od zaczecia brania tego zestawu dzisiaj dopadl mnie jakis kaszel trudno mi sie oddychalo w pewnym momencie w nocy strasznie sie poce . ale efektow jako takich nie widze na treningach moze troche bardziej z motywowany jestem . co sadzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaszel pocenie duszności to normalka jezszcze tydzien i trena bedzie dobrze czuc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wcinka mety pod koniec cyklu ma sens??

Następny temat

t3 i gh

WHEY premium