SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148
Nie było teraz takiej co mam obecnie w jadłospisie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122
to jest bardzo dobra meta produkowana w bombajskich zakladach farmaceutycznych u wybrzeży oceanu indyjskiego

Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148
panowie od wczoraj zaczołem zażywać metki z saszetki.Jeśli zauważę po tej rezultaty to będe bardziej przekonany o tym iż ta pierwsza to jakaś otwarta wy***ka.
Mam pytanie czy meta z tej saszetki jest taka że zaraz po włożeniu do buzi automatycznie się rozpuszcza na języku ,tak że nawet nie ma co połykać?

Ta pierwsza ruska to jest taka że się poknie bo się nie rozpuszcza tak jak ta z saszetki.
Meta to meta więc dlaczego jedna taka , a druga inna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
wszystko zalezy od wypełniacza, więc po smaku nie rozpoznasz.


a jak tak ładnie ci sie w ustach rozpuszcza, i jest z saszetki to....








może to M&M's
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148
Bardzo śmieszne ,po co pisac posty tylko dla nabicia większej ilości1!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19225
mam pztanie co do ruskiego mietka co jest na ydjeciu cyz on ma jakies ynaki na tabsach bo ja tez mzsle ze mam wz***ke ale bza zamknieta i w srodku wata i na tabsach zadnego znaczka ni ma

Licz zawsze na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 256
SIEMASZ JA JADŁEM POLSKĄ METKĘ BO WSZYSTKO CO POLSKIE TO DOBRZE NA POLAKA PODZIAŁA HEHE WOLAŁEM DOPŁACIĆ NIŻ SZIT SZAMAĆ ZRBIŁEM 6kg OCZYWIŚCIE CLOMID I KRETA OBOWIĄZKOWO. DAWKI 15mg NA BANK BY PODZIAŁAŁY JA OSOBIŚCIE WALIŁEM NAJWIĘCEJ 20mg DZIENNIE PRZEZ TYDZIEŃ ALE JUŻ NA 10mg ZAUWAŻYŁEM ŻE IDZIE MASA . JAK JESZ CO 3godz. OBJĘTOŚCIOWO DUŻE POSIŁKI I NIC CI NIE IDZIE TO WEŚ IDŹ DO TEGO KOLEGI I ZRÓB MU JAJECZNICĘ Z TEJ POLOPIRYNY CO CI SPRZEDAŁ DOSTAŁEŚ WAŁA I TYLE NIE JEDZ TEGO BO JESZCZE SZPITAL CIĘ PRZYWITA


NARA 3maj SIĘ

TYTLKO KONKRET

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wcinaj Scanbecha ale podstawa naucz sie raz na zawsze leki koksy i inne wynalazki to nie slodzik tego nie kupuje sie otwartego sam sobie nie mozesz ufac a co dopiero kumplowi teraz ludzie to żule kazdy patrzy Cie wyje#ac ma [are zł zamaist mety dostaniesz jakies glowno z przed 15lat wiec nie radze wcinac saa z otwartych opakowan chyba ze kumpel jest naprawde wporzo tak jak ja hahaha ale jak cos otwartego mam to za free dam albo za 5zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otwarte pudełeczko ehhh. . . a tescia w słoiku po ogórkach też byś kupił ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
ile wogole zza tego kota w worku dałeś???????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak rozplanowac tescia i mietka

Następny temat

STERYDY W STAROZYTNOŚCI!

WHEY premium